Jak poznasz, że mu się podobasz? Te sygnały go zdradzą!

Wydaje ci się, że kolega od pewnego czasu inaczej się zachowuje? A może już od dawna próbujesz zwrócić na siebie jego uwagę, ale nie wiesz, czy on coś do ciebie czuje? Jak sprawdzić, czy podobasz się mężczyźnie? Przyjrzyj się dokładnie jego zachowaniu!

Wydawałoby się, że mężczyźni są mniej wylewni w kwestii uczuć niż kobiety. Nic bardziej mylnego! Oni po prostu okazują to inaczej – zamiast mówić wprost, posługują się szyfrem gestów i zachowań, którymi niebezpośrednio mogą dać nam do zrozumienia, że dzieje się coś więcej. Na co zwrócić uwagę?

Zadaje ci dużo pytań

Od pewnego czasu zauważyłaś, że gdy wpadniesz na niego przypadkowo, nie ogranicza się do obowiązkowego „cześć, co słychać?”. Jeśli wykazuje większe zainteresowanie tym, co faktycznie robisz, z kim i gdzie, może oznaczać to, że chce lepiej zorientować się w twoich sprawach. Z kim się widujesz, jakie miejsca odwiedzasz i co sprawia ci przyjemność – to rzeczy, których poznanie może ułatwić mu nawiązanie z tobą kontaktu. Pamiętaj jednak, żeby odróżnić standardowe, grzecznościowe pytania od tych wynikających z faktycznego zainteresowania!

Poświęca ci więcej czasu

W dużym gronie znajomych, na imprezie lub wspólnym wyjściu zwykle pojawia się obok ciebie? Zagaduje, pyta, czy nie masz ochoty na coś do picia, żartuje – jeśli ewidentnie poświęca ci więcej uwagi i czasu, niż innym osobom, może chce dać ci do zrozumienia, że jest tobą zauroczony!

Nagle zmienia strategię

Do tej pory często się kontaktowaliście, a nagle zaczął cię unikać, to na pewno coś się dzieje! Czasem mężczyźni, którzy wystraszą się własnego uczucia stwierdzają, że lepiej będzie na pewien czas odsunąć się w cień. Wydaje im się, że może za bardzo odkryli przed tobą swoje emocje i teraz przyszedł moment na udawanie obojętności. Nic bardziej mylnego – takie zachowanie jeszcze bardziej powinno otworzyć ci oczy na jego zauroczenie!

Nawiązuje do poprzednich związków

Jeśli ktoś interesuje nas w sensie damsko-męskim, chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o jego życiu uczuciowym. Gdy on coraz częściej opowiada ci o swoich byłych, porównuje cię do nich i podkreśla ich wady, być może chce dać ci do zrozumienia, że ty bardziej nadawałabyś się na jego partnerkę. Jeśli do tego zdarza mu się pytać cię o twoich eks i wydaje się o nich zazdrosny, to wiedz, że coś się dzieje 😉

Próbuje ci zaimponować

Obawia się, że może być dla ciebie niewystarczająco ciekawy, fajny, męski… więc zaczyna szukać sposobów na dodanie sobie atrakcyjności w twoich oczach. Jeśli on też ci się podoba, to pozwól mu na to i doceń go, a w końcu coś między wami się zadzieje!

 • barona

  Coś w
  tym jest, że oczy są źródłem duszy. Nie wiem na czym to polega, ale
  rzeczywiście po oczach, po tym jak on na mnie patrzy, potrafię poznać, co tak
  naprawdę czuje. Przynajmniej tak mi się wydaje, ale z doświadczenia wynika,
  że z reguły się nie mylę.

  Między innymi dlatego na początku sceptycznie
  podchodziłam do tematu randkowania przez internet, szukania tam swojego
  partnera, ponieważ właśnie wychodziłam z założenia, że bez takiego fizycznego
  kontaktu, spojrzeń, spędzania czasu we własnym towarzystwie, nie można tak
  naprawdę poznać drugiej osoby. Teraz wiem, że to wygląda trochę inaczej, ja
  na mydwoje mam konto, ale tam rozpoczynam znajomość, to jest taki początek,
  kiedy mogę wyszukać najbardziej dopasowanych do mnie mężczyzn, przeczytać to,
  co o sobie napisali, porozmawiać przez internet, czyli tak naprawdę tak
  wstępnie zobaczyć, czy warto się z nim spotkać. A później i tak dochodzi do
  spotkania, wtedy mogę zwrócić uwagę na te rzeczy, które ważne są dla mnie
  podczas spotkania. I zrozumiałam, że internet nie jest do tego, żeby poznać
  tam tego jedynego, tylko umożliwia on nawiązanie kontaktu z wieloma osobami,
  które mogą do mnie pasować, a dalsze losu związku toczą się tym zwykłym,
  tradycyjnym torem.