Katarzyna Błażejewska-Stuhr o swoich sposobach na odreagowanie

Żona bardzo znanego aktora prowadzi intensywne życie. Na co dzień zajmuje się dietetyką, dlatego spytaliśmy się o jej sposoby jak być w świetnej formie.

Życiu znanej pary – Macieja Stuhra i jego żony Katarzynie Błażejewskiej Stuhr, towarzyszy ciągły stres. Intensywny tryb życia trzeba kiedyś odreagować. Dlatego też, zapytaliśmy Katarzynę o jej sposoby na relaks i co robi żeby zachować zdrowy styl życia.

„Najczęściej jest to aktywność fizyczna. Albo są to treningi, albo częste spacery. Nawet dzisiaj przed wyjściem, wyciągnęłam mojego syna na spacer z psem.” – odpowiada.
Katarzyna przyznaje, że jej syn Staś nie zawsze chętnie wychodzi z pupilem, ale kiedy już są na spacerze, skutkuje to poprawą humoru. Według niej mroźne powietrze pokrzepia i pomaga się odprężyć.

„Myślę, że to jest bardzo ważne – znaleźć chwilę równowagi i relaksu. Świeże powietrze i zieleń bardzo w tym pomagają.” – dodaje.
Żona znanego aktora odnajduje spokój we wspólnie spędzonych chwilach z rodziną i jeśli tylko nadarza się okazja spędzają ten czas aktywnie.