Kontrowersyjny zwiastun filmu Patryka Vegi hitem w sieci

Patryk Vega powraca i po raz kolejny szokuje publiczność. Na Facebooku opublikował reżyserską wersję zwiastuna do kolejnej części "Kobiet Mafii" - kontrowersyjną i bez cenzury.

Kontrowersyjny zwiastun filmu Patryka Vegi hitem w sieci Foto. Facebook @PatrykVegaOfficial

 „Kobiety, bzykamy kogo chcemy!” – wygłasza na wstępie „spuchnięta Anka” czyli znana z pierwszej części Katarzyna Warnke. W trailerze towarzyszą jej Aleksandra Popławska, Agnieszka Dygant, odmieniony Piotr Adamczyk (wytatuowany przemytnik z brodą), a także Eliza Gwiazda. Zwiastun osiągnął prawie milion wyświetleń w zaledwie jeden dzień! Choć Vega budzi często w widzach niesmak i sporo kontrowersji, to jednak nie można zaprzeczyć, że sale na jego seansach są pełne. O czym opowiada nam tym razem?

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. – opisuje dystrybutor.

Reżyser mocno trzyma tempo pracy – niedawno na platformie Showmax ukazał się jego nowy film „Plagi Breslau” z Małgorzatą Kożuchowską, Darią Widawską i Andrzejem Grabowskim w rolach głównych. Premiera „Kobiet Mafii 2” jest przewidziana na luty przyszłego roku.

A Wy jak oceniacie taką egzotyczną mieszankę?

Wpis znaleziono dzięki:

- Kobiety Mafii 2

- Patryk Vega

- Agnieszka Dygant