Koroniewska o hejcie i czy jej doskwiera

Aktorka przyłączyła się do akcji #stophejt i wypowiedziała się co na ten temat sądzi na Instagramie.

Koroniewska o hejcie i czy jej doskwiera. Foto. Instagram joannakoroniewska

Joanna Koroniewska również zajmuje stanowisko w sprawie wszechobecnego hejtu. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się swoją opinią na ten temat. Akcja #stophejt powstała spontanicznie z inicjatywy fotografki Marty Wojtal. Kobieta przyznała, że zainicjowała akcję ponieważ hejt dotknął nie tylko ją, ale też jej najbliższych.

Joanna przyznaje, że problem nie dotyczy tylko nas samych, ale też np. dzieci. Wspomina, że nie godzi się na takie zachowania i z nimi walczy. Założyła sprawy sądowe o nieprawdziwe lub obraźliwe publikacje. Doradza, że w mediach społecznościowych najlepiej takie osoby blokować, lub nie zwracać na nie uwagi.
Aktorka zwraca uwagę na problem hejtu, który jest już niemal normą i codziennością. Uważa, że osoby, które wchodzą na czyjś profil i w sposób obraźliwy komentują wygląd czy zachowanie, są niewarte uwagi i zakompleksione. Joanna namawia, by takimi zachowaniami się nie przejmować.
Sama twierdzi, że nigdy nie pomyślałaby, żeby komentować czyjś styl życia i wtrącać się w prywatne sprawy. Nie zgadza się na takie postępowanie i stara się z nim walczyć.

Koroniewska o hejcie i czy jej doskwiera. Foto. Instagram joannakoroniewska