„Królowie życia” zdradzają szczegóły swoich stylizacji

Choć "Królowie życia" słyną z projektowania wyjątkowych futer, podczas urodzin Hulakula pojawili się w stylowych ramoneskach. Specjalnie dla portalu Obcasy.pl, Gabriel i Rafał zdradzają szczegóły planowania swoich stylizacji!

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias to bohaterowie programu telewizji TTV „Królowe życia”. Prywatnie Gabriel jest również projektantem oraz właścicielem ekskluzywnego salonu futer sygnowanego jego nazwiskiem. Tym razem jednak nie pojawili się w futrach! Podczas jednej z minionych imprez gwiazdy programu zaprezentowały się w… stylowych szlafrokach. Teraz było nieco mniej kontrowersyjnie – z okazji urodzin Hulakula w Warszawie zaskoczyli nas wzorzystymi ramoneskami. Rafał Grabias w oryginalnej kurtce w łaty był widoczny z kilometra! Czy popularna para faktycznie planuje wspólne stylizacje?

– Każdy z nas ubiera się po swojemu. Spotykamy się tak naprawdę przy drzwiach. Gabriel robi swoją stylizację, a ja swoją. – wyjaśnił portalowi Obcasy.pl Rafał.

A co z okolicznościami?

– Jako, że mamy imprezę sportową, założyliśmy kurtki-ramoneski – nie futra!– dodał ze śmiechem.

Czyżby wyjątkowe dopasowanie w kwestii stylizacji zawdzięczali wobec tego swojej intuicji? Możliwe, bowiem prywatnie para cieszy się wyjątkowo długim stażem relacji.

Zuzanna Niedzielska/Obcasy.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- Królowe życia

- Gabriel Seweryn

- Rafał Grabias