Lady Gaga jest w ciąży?

Artystka odpowiedziała na plotki o rzekomym powiększeniu się jej rodziny. Na czym teraz chce skupić się gwiazda?

Foto. Facebook @ladygaga

Lady Gaga przeżywa ostatnio bardzo intensywny czas w swojej karierze. Jej całkowita metamorfoza – bo jeszcze całkiem niedawno mogliśmy oglądać ją paradującą odważnie w sukni stworzonej z surowego mięsa, a dziś stawia na zwyczajny kolor włosów, dżinsy i odsłania przed nami swoją wrażliwą stronę – i naturalna rola w filmie „Narodziny gwiazdy” u boku Bradleya Coopera sprawiły, że wszystkie oczy zwróciły się ku niej. W filmie między głównymi bohaterami dało się odczuć prawdziwą chemię – i to nie tylko muzyczną.

Talent i autentyczność pary artystów zostały nagrodzone podczas tegorocznej gali Oscarów. Piosenka z filmu otrzymała statuetkę, a Cooper i Gaga wykonali w trakcie wydarzenia hit „Shallow” na żywo. Swoją radością i satysfakcją piosenkarka podzieliła się na Instagramie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nothing could be more special than sharing this moment at the Oscars with a true friend and artistic genius.

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

– Ludzie zobaczyli miłość i właśnie o to nam chodziło, przecież to jest piosenka miłosna. Pracowaliśmy przez tydzień nad tym występem – mówiła gwiazda w wywiadzie na temat plotek dotyczących jej romansu z aktorem.

A co z plotkami na temat ciąży? Gaga miała oficjalnie zabrać głos podczas gali Oscarów. Finalnie opublikowała krótką wiadomość na Twitterze.

– Plotki, że jestem w ciąży? Tak, jestem w ciąży z #LG6 – napisała. Co oznacza enigmatyczne #LG6? To nic innego jak skrót od frazy „Lady Gaga 6”, czyli następcy albumu „Joanne” z 2016 roku. Podsumowując, wokalistka wybiera karierę ponad plany związane z założeniem rodziny i mimo imponujących sukcesów, bierze się do pracy nad kolejnym albumem.

Życzymy powodzenia i czekamy na nowy krążek!

 

Zuzanna Niedzielska/Obcasy.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- Lady Gaga

- Oscary 2019

- Płyta