Legia wygrała walkowerem z Albanią. Decyzja UEFA w sprawie meczu

Podczas meczu Legii Warszawa z FK Kukesi w Tiranie doszło do przykrego incydentu. Zawodnik Legii został zraniony kamieniem przez kibica.

Zawodnik Legii Ondrej Duda. GA

Mecz zakończył się walkowerem (3:0) za pierwszy mecz,  w czwartek 6 sierpnia polska drużyna musi przystąpić do rewanżu.

Zawodnik Ondrej Duda został uderzony kamieniem przez kibica Albanii. Sędzia zadecydował o przerwaniu meczu, przy wyniku 2:1.

Piłkarz został trafiony w głowę, opuścił boisko już na noszach. Po szybkich rozmowach Arbitra z UEFA postanowiono przerwać spotkanie. Całe zajście miało miejsce w 52. minucie meczu, po strzeleniu gola przez Jakuba Rzeźniczaka.

Ondrej Duda i Maciej Tabiszewski. Screen Twitter

Jak poinformował lekarz Legii Warszawa Maciej Tabiszewski, piłkarz jest cały i zdrowy.

Bramki dla Legii strzelili: Węgier Nemanja Nikolic i Jakub Rzeźniczak, zaś dla Albanii Brazylijczyk Felipe Moreira Santos.