„Lewy. Chłopak, który zachwycił świat” – biografia Roberta Lewandowskiego

7 grudnia na księgarskich półkach pojawiło się nowe, wzbogacone wydanie autoryzowanej biografii Roberta Lewandowskiego dla dzieci. „Lewy. Chłopak, który zachwycił świat” to pełna niespodzianek i ciekawych wątków historia najbardziej znanego polskiego piłkarza

Lewy. Chłopak, który zachwycił świat – biografia Roberta Lewandowskiego

Mając osiem lat, był najmniejszy i najchudszy w drużynie. W wieku szesnastu lat, stracił ojca. Kiedy miał osiemnaście – z powodu kontuzji został skreślony przez klub swoich marzeń i z dnia na dzień zaczynał wszystko od nowa. Dziś zarabia miliony, a w plebiscycie Złotej Piłki FIFA depcze po piętach Leo Messiemu i Cristiano Ronaldo.

Polak, który zachwycił piłkarski świat. Oto JEGO HISTORIA. LEWY to uniwersalna historia chłopca, który ani przez chwilę nie wahał się, co jest dla niego ważne. Opowieść, o wielkim talencie i konsekwencji. O tym, że nawet porażkę można przekuć w sukces. To współczesna bajka, w której wszystko wydarzyło się naprawdę.

Lewy. Chłopak, który zachwycił świat – biografia Roberta Lewandowskiego

Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś przekazać tę pasję swojemu dziecku, masz super prezent. Jeżeli twoje dziecko jest fanem piłki nożnej, a ty nie możesz się do tego przekonać, przeczytajcie razem tę opowieść. Przywraca wiarę w siebie i uskrzydla.

Wpis znaleziono dzięki:

- "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat"

- Biografia Roberta Lewandowskiego

- Nowości książkowe