Małgorzata Kalicińska „Lilka”

Marianna tarła ziemniaki na placki, gdy mąż powiedział, że odchodzi. Po trzydziestu latach drętwego małżeństwa mają prawo być sobą zmęczeni. Odchodzi… Bez żalu i pretensji. A na dodatek z prośbą o małą pomoc wpada nielubiana siostra Lilka.

Małgorzata Kalicińska „Lilka”

Bohaterka powieści musi spojrzeć prawdzie w oczy. Syn od dawna na swoim, mąż z kochanką, ojciec coraz starszy. Marianna podsumowuje swoje życie – ile było w nim szczęścia? Kogo kochała i kto ją kochał? Dopiero jednak pojawienie się Lilki pozwala jej inaczej spojrzeć na miłość, kobiecość, przebaczenie.

Rozstania nie muszą oznaczać pustki, a samotność można zapełnić nowymi doświadczeniami. I jeśli tylko pragniemy, miłość i przyjaźń mogą przyjść do nas w najmniej oczekiwanym
momencie.

Małgorzata Kalicińska „Lilka”

Opowieść o tym, jak w życiu pustoszeje przestrzeń dookoła nas i że jest to naturalna kolej rzeczy…

Małgorzata Kalicińska

Autorka bestsellerowych powieści dla kobiet. Ukończyła SGGW-AR w Warszawie. Pracowała w agencji reklamowej, w TVP i zbudowała na Mazurach ośrodek konferencyjno-szkoleniowy, a potem zbankrutowała. Jej pasją jest zwyczajne życie, z rodziną i w zgodzie z naturą. Matka, żona i babcia – to najważniejsze i najpiękniejsze role w jej życiu.

Wpis znaleziono dzięki:

- Małgorzata Kalicińska

- "Lilka"

- Nowości książkowe

  • Lenka

    Czytałam ostatnio – całkiem fajna ale tuż po niej sięgnęłam po „Komisarza” P. Świst i chyba bardziej mi się podobała 😀