Muzyczna metamorfoza Margaret

Artystka do tej pory tworząca pop, zapowiada zmianę klimatów. Czym chce się zająć?

Foto margaret_official.Instagram

Piosenkarka nie chce się ograniczać tylko do jednego gatunku muzycznego. Chce być artystką poszukującą i ma zamiar stale próbować nowych rytmów. W ostatnim czasie jej uwagę zwróciły takie gatunki jak hip-hop i reggaeton. Czytamy jednak, że Margaret zastrzega sobie, że jej nowe zajawki nie oznaczają nagłego zwrotu w twórczości czy wizerunku scenicznym.
Bardzo się z tego cieszymy, ponieważ nie jesteśmy w stanie wyobranić sobie Margaret z bandaną i czapką na głowie zamiat charakterystycznych blond loków.

To są na razie moje podróże muzyczne, niekoniecznie zwiastujące jakiś nagły zwrot w karierze, tylko poszukiwanie i poznawanie, taka samoświadomość – mówi Margaret agencji informacyjnej Newseria.

Foto margaret_official.Instagram

2 czerwca ukazał się drugi solowy album piosenkarki – „Monkey Business”. Płyta zawiera dwanaście premierowych utworów, a wokalistka już pracuje nad nowym materiałem, który światło dzienne ma ujrzeć w 2018 roku.

Margaret do tej pory lubiła zaskakiwać nas ciekawymi aranżacjami i kontrowersyjnymi teledyskami. Czy teraz będzie podobnie?
Wszystko wskazuje na to, że tak!

Wpis znaleziono dzięki:

- Margaret

- Muzyka

- Gatunki