Naga gwiazda Orange Warsaw Festival w nowym klipie

Młodsza siostra Beyoncé nie zwalnia tempa. Headlinerka tegorocznego Orange Warsaw Festivalu w nowym teledysku pokazuje nieco ciałka...

Foto. Facebook @solange

O młodszej siostrze Beyoncé z klanu zdolnej rodziny Knowles jest ostatnio głośniej niż o wysoko postawionej, popularnej gwieździe pop. Dlaczego? Wybrała swoją drogę, własny styl, nie jest typową skandalistką i tym kupiła sobie spore grono odbiorców. Internauci komentują jej muzykę, mówiąc, że śpiewa lepiej niż jej siostra i porównują dźwięki artystki do „comfort food” czyli tzw. sentymentalnego, pysznego jedzenia – to popularny zwrot w Wielkiej Brytanii. Jej muzyka relaksuje, przenosi w inny wymiar. Na nowym albumie „When I get home” (który spokojnie może wypuszczać bez uprzedniej promocji) porusza kwestie duchowo-egzystencjalne. Odważnie.

Nie tylko w tej kwestii gwiazda wykazała się pewnością siebie. W najnowszym teledysku do utworu „Way to the show”, który jest singlem promującym album, artystka odsłania nieco ciała. Klip jest dopracowany choreograficznie, bardzo zmysłowy i… apetyczny. Zobaczcie same!

Solange dodatkowo będzie jedną z głównych artystek podczas tegorocznego Orange Warsaw Festivalu (31.05 – 1.06) obok takich gwiazd jak Cardi B, The Raconteurs, Marshmello czy Troye Sivan.

Zuzanna Niedzielska/Obcasy.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- Solange Knowles

- Orange Warsaw Festival

- Way to the Show