Napisz jaką niespodziankę zaplanowałaś i wygraj prezent dla Twojego chłopaka!

IMG_1320
Napisz jaką niespodziankę zaplanowałaś i wygraj prezent dla Twojego chłopaka!

Kochani,

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Dlatego specjalnie dla Was opublikowaliśmy artykuł 5 prezentów dla prawdziwego mężczyzny! W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Poprzez niego chcemy dostarczyć Wam dawki wzajemnej inspiracji!

Do wygrania super nagroda w postaci puszki z perfumami męskimi COPACABANA BLACK. Jedyne co musicie zrobić, to napisać nam POD TYM WPISEM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać jaki macie sposób na niespodziankę dla Waszego mężczyzny z okazji Dnia Chłopaka.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (24.09.2015) i kończymy (29.09.2015). Wyniki ogłosimy do 30 września  o godzinie 12:00.

Powodzenia!

 

Konkurs rozwiązany!

Zwyciężczynią okazała się Monika, która w Dniu Chłopaka zaskoczy swojego męża światową niespodzianką:

„Z moim ukochanym jesteśmy parą już prawie 10 lat. Zaskoczyć go to nie lada wyczyn. Ale mam zamiar podjąć to niewiarygodne wyzwanie. Co wymyśliłam? Ano mam zamiar spełnić jego największa marzenie i zabrać go w podróż dookoła świata. Brzmi nieprawdopodobnie? HA HA. Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta poczucia humoru i wielka ilość miłości oraz umiejętności organizatorskich. Każde z naszych 7 pomieszczeń zaaranżuję na inny kontynent. Podróż życia zaczniemy od kuchni, która na tą okazję zamieni się w Azję. Mam zamiar przyozdobić ją chińskimi napisami i lampionami, w tle puścić indyjską muzykę, a jako wspólne zajęcie przygotujemy sushi, popijając drinki z dobrą, rosyjską wódą. Multi kulti? Następnie przejdziemy do salonu, gdzie Europa zawita. Obejrzymy nasz ulubiony film Eurotrip, zajadając się bagietką, hiszpańskimi tapaz i grecką sałatą. Potem obejrzymy filmy i zdjęcia z naszych wojaży po zakątkach tego starego kontynentu. Poziom trzeci to wizyta w gabinecie, by w rytmie muzyki country (Ameryka Północna) oddać się tańcom w sombrero (to będzie WYZWANIE). Ale po dobrym jedzeniu pora będzie na sjestę, którą urządzimy sobie rzutem kamienia w Ameryce Południowej (no dobrze, zamienionej garderobie). Tam oddamy się ulubionej czynności mojego faceta i pooglądamy moją figurę w różnych bikini. Mały pokaz mody. On usiądzie w fotelu i paląc cygaro popatrzy jak ja w rytm kubańskich rytmów zatańczę w bikini sambę. Krok kolejny łazienka, w której panuje iście afrykańska pogoda. Wspólna gorąca kąpiel, delikatne afrykańskie odgłosy natury w tle, świeczki imitujące gwieździste afrykańskie niebo. Czego chcieć więcej? AAA po Afryce miło wskoczyć w Arktykę. A Arktyka będzie w sypialni, nakryci ciepłym kocem będziemy chcieli znaleźć się w Australii. A Australia moim mili to będzie nasza słodka tajemnica.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na redakcja@obcasy.pl w temacie Dzień Chłopaka – wygrana. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres

 • Znamy się z moim mężem kochanym jak „łyse konie” i o niespodziankę nie łatwo.
  Ale właśnie dziś mam dla niego niespodziankę, o której dowie się 30 września: od 01 października zaczynam pracę, której szukałam ponad rok. Pracę, która będzie ciekawa i sprawi, że budżet naszej rodziny stanie na nogi:)

 • Małgorzata

  Moja niespodzianka sięga trzech pokoleń mężczyzn naszego życia… Wspólnie z siostrą zaplanowałyśmy ją tak, by w tym dniu mogli całkowicie oddać się swym pasjom i przyjemnościom. A że uwielbiają dziką przyrodę to wybrałyśmy takie miejsce na Jurze, gdzie zorganizujemy kilkupokoleniowy zjazd SUPERMENÓW w wydaniu: pradziadek, dziadek, ojciec, syn i wnuk … a że na co dzień wszyscy jesteśmy mocno zabiegani, to takie spotkanie jest na wagę złota …wzruszeń w męskim gronie i wspomnień nie będzie końca… znając życie później Tato wyciągnie swój stary, wysłużony Zenit i będzie robił pamiątkowe fotografie, a że jest to jego pasja to robi je z takim entuzjazmem, że nawet pradziadek czuje się jak gwiazda filmowa… i jestem pewna, że wszyscy będą prze-szczęśliwy…bo tak naprawdę to cena prezentu nie gra tu roli, …czas, serce, emocje i to co facetów zadowoli… czyli biesiada do białego rana, z wędką w ręku przewidziana!

 • Ania

  Jako, że będzie to pierwszy Dzień Chłopaka, który spędzimy jako małżeństwo z tej okazji przygotowałam dla męża niespodziankę. Wyhaftowany obraz stacji kolejowej, jako, że mój mąż pracuje na kolei i kocha wszystko co z nią związane to z pewnością się ucieszy. Praca choć była mozolna i trwała kilka miesięcy to z pewnością mąż się ucieszy z prezentu.

 • Kasia

  Różowe kajdanki i pościel z naszymi zdjęciami. Może nie zbyt oryginalne ale zabawne i pożyteczne, bo w końcu i tak miałam kupić nową pościel :p Do tego piękne czerwone szpilki ucieszą nas oboje 🙂

 • Jako że będzie to nasz pierwszy Dzień Chłopaka jako mąż i żona postanowiłam zrobić mężowi prezent. A mianowicie przez ostatnie pół roku haftowałam obraz stacji kolejowej (40x60cm). Mąż pracuje na kolei i jest to całe jego życie hobby i zarazem praca. Dlatego też podaruję mu 30 września wyhaftowany obraz. Mam nadzieję, że się ucieszy z tego powodu.

 • Mam trzech facetów w domu, cale trzy pokolenia 🙂 mój tata, mąż i syn. Idealnym prezentem dla calej trojki są bilety na najbliższy mecz żużlowy. Cala trojka przy każdym meczu siedzi przed telewizorem jak zahipnotyzowana takze moja niespodzianka to bilety gdzie tym razem na zywo będą mogli kibicować.

 • Marta

  Najpierw przygotuje mojemu chłopakowi kolację przy świecach oraz ugotuje ulubione danie, czyli spaghetti ze szpinakiem i krewetkami. Potem obejrzymy razem film, najlepiej komedię romantyczną i napijemy się wina. Na koniec wieczoru zadbam o to, żeby mój chłopak usną zrelaksowany.

 • Paulina

  Ja mam dla swojego bilety do kina (marudzi, bo jakiś film o kosmosie się pojawił, a on uwielbia te tematyki) no i poduszkę z poszewką z pikantnie śmiesznym napisem i rowerem (ma na jego punkcie też hopla).

 • Aneta

  Niespodzianka na dzień Chłopaka będę ja sama w sobie. Wszelkie prezenty, kolacje, inne niespodzianki są codziennością.

 • Aleksandra

  Jako, że mój chłopak uwielbia obserwować przyrodę, a wyprawy w góry są, tym co kocha otrzyma w prezencie wyprawę na jeden z Polskich szczytów w pakiecie z lornetką. Mam tylko nadzieję, że swoje obserwacje ograniczy do kozic, saren i niedźwiedzi a piękne góralki zostawi w spokoju…:)

 • Monika

  Z moim ukochanym jesteśmy parą już prawie 10 lat. Zaskoczyć go to nie lada wyczyn. Ale mam zamiar podjąć to niewiarygodne wyzwanie. Co wymyśliłam? Ano mam zamiar spełnić jego największa marzenie i zabrać go w podróż dookoła świata. Brzmi nieprawdopodobnie? HA HA. Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta poczucia humoru i wielka ilość miłości oraz umiejętności organizatorskich. Każde z naszych 7 pomieszczeń zaaranżuję na inny kontynent. Podróż życia zaczniemy od kuchni, która na tą okazję zamieni się w Azję. Mam zamiar przyozdobić ją chińskimi napisami i lampionami, w tle puścić indyjską muzykę, a jako wspólne zajęcie przygotujemy shushi, popijając drinki z dobrą, rosyjską wódą. Multi kulti? Następnie przejdziemy do salonu, gdzie Europa zawita. Obejrzymy nasz ulubiony film Eurotrip, zajadając się bagietką, hiszpańskimi tapaz i grecką sałatą. Potem obejrzymy filmy i zdjęcia z naszych wojaży po zakątkach tego starego kontynentu. Poziom trzeci to wizyta w gabinecie, by w rytmie muzyki country (Ameryka Północna) oddać się tańcom w sombrero (to będzie WYZWANIE). Ale po dobrym jedzeniu pora będzie na sjestę, którą urządzimy sobie rzutem kamienia w Ameryce Południowej (no dobrze, zamienionej garderobie). Tam oddamy się ulubionej czynności mojego faceta i pooglądamy moją figurę w różnych bikini. Mały pokaz mody. On usiądze w fotelu i paląc cygaro popatrzy jak ja w rytm kubańskich rytmów zatańczę w bikini sambę. Krok kolejny łazienka, w której panuje iście afrykańska pogoda. Wspólna gorąca kąpiel, delikatne afrykańskie odgłosy natury w tle, świeczki imitujące gwieździste afrykańskie niebo. Czego chcieć więcej? AAA po Afryce miło wskoczyć w Arktykę. A Arktyka będzie w sypialni, nakryci ciepłym kocem będziemy chcieli znaleźć się w Australii. A Australia moim mili to będzie nasza słodka tajemnica 🙂

 • Michalina

  Swój prezent już tworzę każdego dnia od ponad miesiąca- spisuję codziennie dwie rzeczy: powód dlaczego tego dnia mój Mężczyzna mnie uszczęśliwił i powód, dla którego uważam, że jest prawdziwym Mężczyzną 🙂

 • Marta

  Najpierw muszę zacząć od tego, że jestem szalenie podekscytowana tegorocznym Dniem Chłopaka, ponieważ to będzie pierwszy raz, kiedy to będę celebrować to święto i w którym będę miała po raz pierwszy okazję wręczyć prezent mojemu kochanemu mężczyźnie – chłopakowi, który odmienił może życie, sprawił, że mam dla kogo żyć i nie jest to już tylko puste życie. Kocham go najbardziej na świecie i w prezencie dałabym mu wszystko czego tylko by zapragnął, ale on tego nie chce. Nie chce materialnych rzeczy, nie chce wystawnej kolacji czy wypadu w modne miejsce. Jemu wystarczę tylko (i aż) ja, moja obecność przy nim, chwila, w której się przytulamy…To ja jestem dla niego najlepszym prezentem, NIESPODZIANKĄ, którą ponad pół roku temu sprawił mu los… i to właśnie ode mnie otrzyma 🙂

 • Marta

  Mój mąż gra na ps4 w koszyķówkę. Dokupił 2pad bym grała z nim ale nie bardzo mi to wychodziło i wiedziałam że mąż jest zawiedziony że tak łatwo mu że mną wygrać. Tak więc jak to nie ma aktywnie ćwiczę i widzę że już mi całkiem nieźle idzie. Myślę że to będzie dla niego olbrzymia niespodzianka na dzień chłopaka jak jego żona Skopie mu tyłek w NBA. Mam

 • zrobie pyszna kolacje i pojdziemy na spacer

 • patrycja

  w tym roku postanowiłam zrobić cos sama dla mojego faceta bo w koncu ile ciuchów mozna kupowac . wiec w tym roku postawilam na oryginalnosc , postanowilam ze stworze tzw ”sloik milosci” sloik jest pieknie ozdobiony a w srodku znajduje sie paredziesiat karteczek zawinietych w male ruloniki w ktorych opisuje za co go kocham . Np. kocham Cie bo zjadasz ze smakiem wszystkie moje katastrofy kulinarne , Kocham Cie bo dzieki Tobie kazdy dzien jest piekniejszy 🙂

 • Ewa

  Mój facet jest fanem F1. Chciałam sprawić mu mega mega frajdę, zorganizowałam wyjazd do Austrii, gdzie mój luby będzie mógł wsiąść do bolida i sam ruszyć po torze wyścigowym. Naprawdę się nakombinowałam żeby to załatwić. Ale jego mina będzie bezcenna – już czuję ciarki na plecach 🙂

 • marta

  Niespodzianką będzie Kettlebell,o którym mowa w artykule.Prezent zakupiony,myślę,że mąż się ucieszy i będzie korzystał z przyjemnością.Myślę zresztą.że ja też . Bardzo dziękuję za pomysł.

 • Aleksandra Afra

  Mój ukochany od lat twierdzi, że on wcale nie celebruje takich świąt. Tłumaczy to tym, że czasy gimnazjum dawno za nami, że już niby tak bardzo wydoroślał. W tym roku udowodnię mu, że wcale tak nie jest! Przygotuję dla niego małą, wręcz symboliczną niespodziankę, która – jestem pewna – wywoła na jego twarzy ogromniasty uśmiech.
  Tego dnia całą ścieżkę od auta do domu wyłożę cukierkami. To małe wyzwanie, bo mieszkamy na dziewiątym pietrze… Uwielbia wszelkiej maści Iryski – postawię w głównej mierze na nie. Ów cukierkowa droga doprowadzi go wreszcie do salonu, gdzie zakończy się ogromnym sercem, w środku natomiast będzie jego ulubiona butelka wina i krewetkowa sałatka (szaleje na jej punkcie)…
  Będzie pięknie, słodko i miło. Czego chcieć więcej? (:

 • Anna

  Poprosiłam przyjaciółkę o zrobienie kilku ujęć mej skromnej osoby w odsłonie buduarowej, obrobię te zdjęcia i zrobię z nich mini album dla mojego ukochanego;) wiem, że marzyło mu się takie coś więc miło będzie to marzenie spełnić;)Myślę, że będzie zadowolony;)

 • Asia

  Dać mu grać przez cały dzień w gierki, a najlepiej to grać wraz z nim 😀

 • Na Dzień Chłopaka zaplanowałam pyszną kolację,winko i dłuższy spacer przy świetle księżyca wzdłuż zalewu.Nocę jest tam tajemniczo i magicznie co wprowadza nadzwyczajny nastrój Muszę dodać że nie zdarza nam się to często gdyż mamy małe dzieci które pochłaniają mnóstwo czasu.Ten dzień będzie spokojny i romantyczny a spacer doda nam zapału.Wrócimy do domu no i to już tajemnica.

 • Na Dzień Chłopaka dla swojego kochanego męża z którym jestem już 15 lat zaplanowałam pyszną kolację ,winko i spacer przy swietle księżyca.U nas na wsi jest piękny zalew który nocą jest tajemniczy i magiczny wprowadza nadzwyczajny nastrój który działa na nas dwoje.Musę przyznać że częściej powinniśmy wychodzić razem by się odprężyć lecz zawsze brakuje czasu no i są małe dzieci które pochłaniają mnóstwo energii.Po powrocie spokojni i odprężeni zaplanujemy resztę wieczoru…. 🙂

 • Piękny wieczór we dwoje bez dzieci kolacja wino i spacer przy świetle księżyca

 • Kasia

  W tym roku postawiłam na niedrogi, lecz kreatywny prezent, mianowicie FOTOKLOCKI.
  W sklepie budowlanym zakupiłam metrową kantówkę o wymiarach 4 cm x 4 cm, którą następnie trzeba pociąć na 4 cm odcinki lub za niewielką opłatą zlecić pocięcie kantówki w sklepie.
  Potrzebujemy 9 klocków. Następnie drukuję 6 zdjęć i wybieram fragment, który zostanie umieszczony na klockach. Na każdym zdjęciu rysuję 12 cm kwadrat i dzielę go na 9 części.
  Wszystko wycinam i numeruję poszczególne kawałki aby przy naklejaniu się nie pomylić. Na koniec przyklejamy poszczególne fragmenty do klocków i gotowe.
  W ten sposób zamiast oklepanej ramki i jednego zdjęcia, otrzymujemy oryginalne fotoklocki z sześcioma zdjęciami.

 • kasia

  nie spodziewa sie niczego.. przylatuje do Gdańska, gdzie jeszcze tego samego dnia zabieram go na najwieksze trampoliny w Europie znajdujace sie w ?Gdyni, aby mógł sie wyszaleć do woli heheh

 • Agata

  Po pierwsze zawiozę syna do babci. Kiedy mój ukochany wróci, będę czekała na niego w samym fartuszku. Wcześniej upiekę mu ciasto bo za słodycze to dałby się pokroić. Kiedy już zje mój wypiek, zrobię mu masaż całego ciała, nigdy nie mam na to czasu i chęci, a on tak zawsze o to prosi. A na koniec wizyta w McDonaldzie, jego kolejny obsesja. Same przyjemności, ciekawe czy on mnie tak dopieści w Dzień Kobiet.

 • ewa

  Ja mojemu chłopakowi w tym roku postanowiłam podarować jego ulubione „łakocie” w postaci wyjątkowego smaku mieszanki wedlowskiej, do której dołączę taki oto specjalnie dla Niego stworzony wierszyk :
  „Mój LIRYKU PARYSKI dziś jesteś dla mnie wszystkim !
  Mój ulubiony PIERROCIE słodki jak pyszne łakocie…
  Wiem lista mych wyznań jest krótka, lecz wiedz, że swego NYGUSKA kocha BAŁAMUTKA. ”

  Potem zabiorę mojego „BAJECZNEGO” do pobliskiej pijalni czekolady, bo zdradzę Wam, że ogromny z niego łasuch kochający słodycze.

 • Maria

  Mój chłopak ma 78 lat,
  ja o dwa lata więcej
  lecz tak jak dawniej, za młodych lat
  trzymamy się za ręce

  Ciało już słabsze, wzrok nie ten sam
  lecz dusza ciągle młoda
  kocham chłopaka 50 lat
  choć inna teraz moda

  Już mu zrobiłam prezent wspaniały
  tu niespodzianka go czeka
  remont łazienki zrobiłam, tak
  dla kochanego człowieka

  Nic o tym nie wie, to tajemnica
  za tydzień wraca ze szpitala
  wjedzie wózeczkiem jak jakiś król
  łazienka teraz jak hala

  Metrów niewiele, to stary blok
  lecz wszystko dla niego zrobione
  by się wygodnie, bezpiecznie czuł
  i cieszył, że dobrą ma żonę

  Wiem, że dla chłopca to ważna rzecz
  W góry już nie wyruszy
  więc mu nie kupię czekana, cóż
  lecz zerwę owoc z gruszy

  Choć czasem myli daty i dni
  na rewanż żaden nie czekam
  cieszymy się szczęściem i każdą z chwil
  bo czas nam ciut szybciej ucieka

 • Anka-Ania

  W tym roku zdarzył się prawdziwy cud ! Mój mężczyzna zapowiedział mi abym niczego nie kombinowała, nie planowała żadnych niespodzianek, ponieważ w Dzień Chłopaka to On mnie gdzieś porywa . 😀 Oniemiałam! W tych czasach trafił mi się ostatni, prawdziwy romantyk … Jak Go nie kochać?

 • Adrian uwielbia dobrą zabawę, przygodę i adrenalinę jak na prawdziwego faceta przystało, więc w tym roku niespodzianką na dzień chłopaka będzie skok ze spadochronem. Już widzę jak zwariuje ze szczęścia 🙂 Ja niestety mam lęk wysokości więc udziału nie wezmę, za to będę czekać na miękkie lądowanie mojego faceta, może z małym upominkiem COPACABANA BLACK w dłoni?
  Pozdrawiam. Ela

 • martus2833

  Jestem koszmarną kucharką. Jedną z rodzaju tych, co to wodę na herbatę potrafią przypalić. Mój narzeczony mieszka ze mną w Warszawie, ale pochodzi ze Śląska. Niejednokrotnie powtarzał, że tęskni za smakami dzieciństwa. 30 września to dla nas dzień wyjątkowy. Święto Chłopaka zbiega się wtedy z naszą rocznicą oraz imieninami Grzegorza. Taka okazja wymaga sporego zaangażowania! Po pierwsze przygotuję dla mojego mężczyzny prawdziwą ucztę. Nie, nie będą to kluski, rolady i modra kapusta (za wysokie progi na moje nogi 😉 ) Dzięki pomocy koleżanki z pracy, wiem jak przygotować tradycyjną sałatkę (szałot), tzw. „jaskółcze gniazda” oraz słodki deser – „szpajzę”. Postawiłam też nieco bliżej poznać małą ojczyznę Grzegorza; na wieczór zaplanowałam seans filmowy oparty na twórczości Eugeniusza Klucznioka. Udało mi się także zapamiętać kilka śląskich słówek.
  Wiem, że ten wieczór pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

 • Anna

  Ja mam już niespodziankę przygotowana w głowie – Mąż wieczorami wraca z pracy zrobię wyśmienita kolacje z szampanem przy świecach i sama przewiąże się kokardą położę się na łóżku i będę czekała na niego – ja jestem dla niego najpiękniejszym prezentem

 • Beata

  Mój chłopak jest bardzo wymagający, zarówno w stosunku do siebie, jak i do otoczenia. Bardzo trudno więc, jest mi go zaskoczyć czymś co można po prostu kupić w sklepie. Dlatego w tym roku, zdecydowałam się na prezent wykonany własnoręcznie. Mam w planach obdarować mojego mężczyznę pudełeczkiem zawierającym 100 malutkich karteczek, na których wypiszę sto powodów, dla których go kocham. A ponieważ, mój chłopak jest również miłośnikiem zdrowego odżywiania, wszystko to uzupełni słoik przygotowanego własnoręcznie masła orzechowego, które oboje uwielbiamy. Taki prezent na pewno na długo pozostanie w jego pamięci!

 • Anna

  Może uznacie mnie za szaloną ale w tym roku zamierzam oświadczyć się ukochanemu! Tak Go kocham więc nie widzę przeszkód by przejąć inicjatywę! Raz się żyję. To będzie niezapomniany dzień chłopaka 🙂

  • Justyna

   Ja w tym roku dla ukochanego zaplanowałam zrobienie tortu piwnego , poukładam piwa w kształt tortu i owinę wstążkami , taki tort powinnien go ucieszyć . Zaplaowałam także zabrać mojego chłopaka na wycieczkę co Czech , jest tam fajne miejsce gdzie można pojedzić na gokartach , jest bardzo fajny czteropietrowy tor . Od dawna o tym marzy , ponieważ adrenalina to to co kocha 🙂 Mam nadzieje ze moje pomysły mu się spodobają , jeżeli bedzie jeszcze za mało zachwycony to mam plan B , ładna bielizna powinna załatwić sprawę . 🙂

 • Nadchodzący dzień chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a ja mam małą zagwozdkę, ponieważ mój facet 29 września obchodzi również imieniny, dlatego mój prezent musi być wystrzałowy. Michał, bo tak ma na imię mój chłopak, uwielbia samoloty, dlatego chciałabym wykupić dla niego lot samolotem nad miastem.Po małych ekstremalnych uniesień mam w planie, naszykować pyszną i zdrową kolację, ponieważ lubię gotować. Zwieńczeniem wieczoru będzie podarowanie karnetu na siłownie, czyli to co lubią mężczyźni. Jednak nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła również czegoś od siebie, dlatego chciałabym podarować również własnoręcznie wykonany album ze zdjęciami, biletami i mapami: miast i miejsc, w których razem byliśmy. Mam nadzieję, że taki pakiet uszczęśliwi mojego faceta. Mam nadzieję, że się uda.

 • Katarzyna

  Mój chłopak mieszka daleko ode mnie dlatego zrobię mu niespodziankę i pojadę do niego z prezentem. Wcześniej poinformuję jego rodzinę i zrobimy tak, że jak wróci do domu schowam się w jego pokoju. Myślę, że to fajna niespodzianka ponieważ nie widzieliśmy się z 2 tygodnie. Oczywiście potem będziemy grali, oglądali ulubione filmy i jedli pizzę 🙂

 • Agnieszka.W

  Moja niespodzianka jest ściśle związana nie tylko z Dniem Chłopaka, ale też z imieninami mego ukochanego, który obchodzi je dzień wcześniej. Chcę, żeby mój prezent był niebanalny, więc nie może to być paczuszka z kosmetykami czy kolacja przy świecach, dlatego…zamówiłam dla męża obraz! Ale nie byle jaki, bo z zacji, że mój ukochany na imię ma Rafał, to zamówiłam dla niego obraz przedstawiający jego samego rozmawiającego z Archaniołem. Jest to nawiązanie do jego patrona, Archanioła Rafała, który jest patronem m.in. podróżujących, a że mój wybranek wiele podróżuje, to chcę, by miał coś, co do tego nawiązuje. A przy okazji zbliżę go trochę do sztuki pięknej, bo nasz dom jest ubogi w tego typu dzieła 🙂

 • Pani Mario, piękny wiersz,wzruszyłam się. Życzę wiele szczęścia.

 • Magdalena

  Mój mąż uwielbia żeglować, ale ma na to mało czasu, ponieważ sam prowadzi własną działalność i wszystkiego musi osobiście dopilnować. Z okazji dnia chłopaka, pogrzebałam trochę w jego kalendarzu, wykonałam kilka telefonów i załatwiłam mu dzień wolny. Dodatkowo wyczarterowałam niewielki jacht nad jeziorem. We wtorek gdy wróci z pracy będzie czekała na niego spakowany plecak oraz karteczka z wytłumaczeniem i informacją gdzie ma się z nim udać 🙂 Ja w tym czasie sama dojadę na miejsce i będę na niego czekała. Już wspólnie rozpalimy ognisko na którym upieczemy kiełbaski. Później nocleg na jachcie a od rana następnego dnia ukochane żeglowanie! Wiem, że mój ukochany będzie zachwycony, a dla mnie nie ma nic ważniejszego niż ten cudowny błysk jego oczu!

 • Joanna

  Wcześniej nie miałam odwagi się przyznać,choć On zawsze powtarza mi,że najważniejsza w życiu jest wzajemna szczerość i umiejętność wybaczania.Żeby nie było,ja uważam dokładnie tak samo,jednak gdyby wiedział,co ostatnio spędza mi sen z powiek,to nie wiem,czy byłby aż taki wyrozumiały.No cóż,czas w końcu stawić czoła wyzwaniu i sprawdzić potęgę naszego uczucia…
  W Dniu chłopaka mam zamiar wyznać Mu,okazując najprawdziwszą skruchę,że tej Jego ulubionej koszulki wcale nikt nie ukradł ze sznurka z bielizną,tylko ja zagadawszy się z przyjaciółką (tą,za którą On za bardzo nie przepada) przez telefon podczas prasowania,wypaliłam w niej olbrzymią dziurę i przez to nadawała się już tylko na śmietnik.Reakcję trudno przewidzieć,lecz zanim zaskoczony zdąży cokolwiek zdąży powiedzieć,wręczę mu kartę podarunkową o sporej wartości do Jego ulubionego sklepu odzieżowego.Zważywszy na to,że przeznaczyłam na nią niemal pół swojej wypłaty,mam nadzieję,że moje przewinienie pójdzie w niepamięć.Jeszcze gdyby udało mi się dołożyć do tego perfumy COPACABANA BLACK byłoby już naprawdę super:)

 • Edyta

  Moją niespodzianką jest przygotowanie ulubionego dania mojego męża. Ja go nie znoszę, ale on uwielbia. Są to ręcznie przyprawione i usmażone, lub upieczone owoce morza.

 • Katarzyna

  Mojemu chłopakowi mam zamiar zrobić sama własnoręcznie jego ulubioną pizzę z ogromną ilością mięsa bo jak twierdzi faceci nie powinni jeść warzyw tylko mięso i nie mogą pić wody tylko piwo dlategoteż przyniosę mu do tego sześciopak ulubionej marki tego trunku i zadzwonię po jego kolegów a sama pójdę do siostry na kawę.

 • Iwona

  To nasz pierwszy dzień chłopaka ! 🙂
  Dlatego niespodzianka musi być nie byle jaka !
  Kwiaty odpadają, bo bycie blisko zawału gotowe,
  gdyby zawitał do niego kurier z poczty kwiatowej.
  Biżuteria też się nie nadaje błyszcząca,
  to była by niespodzianka zbyt zaskakująca.
  Dlatego zaplanowałam dzień pełen emocji i wrażeń,
  przez spełnienie jego mrocznych marzeń !
  Escape room prosto z horroru to mój sposób,
  mówiło mi o nim już wiele osób.
  Przenosisz się do zupełnie innego świata,
  więc jest to rozrywka nie byle jaka.
  Rozwiązujesz zagadki, odkrywasz tajemnice, przerażony,
  on lubi się bać – więc myślę, że to prezent wymarzony.
  Kiedy już pozbędziemy się kościotrupów i upiorów,
  zabiorę go na komedię dla dobrego nastroju.
  A wieczór? Kolacja, świece i wino,
  bo takie dobre tradycje, nigdy nie zginą.

  • Olivastra

   Mam bardzo fajną paczkę przyjaciół – pięć par i 2 kolegów singli. Trzymamy się razem od kilku lat i takie święta jak urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka często spędzamy razem. Ostatnio na Dzień Kobiet nasi mężczyźni zorganizowali nam wszystkim kobietom 2-dniowy wyjazd do SPA – oczywiście dołączyli do nas (drugiego dnia). A my kobiety w ramach rewanżu postanowiłyśmy przygotować naszym mężczyznom na Dzień Chłopaka pokaz zumby w naszym wykonaniu. Ćwiczyłyśmy cały miesiąc!! 🙂 Nasz występ już 30 września!! Było o tyle łatwiej, że jedna z nas jest instruktorką zumby 🙂 Zarezerwowałyśmy zamkniętą salę w restauracji na 2 godzinki tylko dla nas. Do tego oczywiście zumbowe stroje, kolorowe drinki i gorąca muzyka. A po naszym pokazie lecimy wszyscy na kręgle. W ten dzień stawiamy na dobrą zabawę, czyli to, co Tygryski lubią najbardziej. Romantyczne niespodzianki zostawiamy sobie na Walentynki:)

 • Grażyna Wierzchowska

  moją niespodzianką na Dzień chłopaka będzie wpólna kąpiel w dużej wannie w blasku świec i lampką czerwonego wina.

 • Grażyna Wierzchowska

  Moją niespodzianką na Dzień chłopaka dla mojego męża będzie to duże zaskoczenie z jego strony bo to będzie kąpiel z dodatkiem płatków z róży w blasku świec i lampką czerwonego wina.

 • Dani

  Wracam do Niego i to będzie dla Niego wielka niespodzianka, bo już chyba przestał na to liczyć. Dobrze, że dzień chłopaka już niedługo, bo nie chciałabym przekroczyć granic cierpliwości i Jego do mnie miłości.

 • Alicja

  A u mnie będzie śmiesznie, bo chodziłam w tajemnicy przed wszystkimi na prawo jazdy i przed moim chłopakiem też. Zawsze mówiłam , że nie przekroczę bramy WORD-u , a jednak nigdy nie mów nigdy. Przekroczyłam bramy i stało się. Łatwo nie było, ale kto mówił, ze będzie. Prawko odbieram z Urzędu w Dzień Chłopaka i podjadę pod jego firmę, żeby go zawieść do Pizzy Hut. Nie mogę się doczekać , będzie niedowierzanie, szok, zdziwienie i podejrzewam, że będzie bardziej zazdrość niż radość. Ale za to ja będę się śmiała i pozwolę sobie być dumna z tego osiągnięcia a jak zapytam dokąd Pana podwieść i otworzę drzwi od samochodu to nie wiem czy nie będzie interwencji ratowników „Na sygnale”. Nie mogę się doczekać……………………

 • Kasia Wierzba

  Ja kupiłam mojemu mężczyźnie koszulkę z naszym zdjęciem i tekstem’Na zawsze razem” ,kubek który pod wpływem gorącego płynu ukazuje moje zdjęcie z dopiskiem „weź mnie w dłonie i ogrzej” ,smycz na klucze z własnym miłosnym wyznaniem i podkładkę pod mysz z moim półnagim zdjęciem z dopiskiem „dotknij mojej myszki”.Prezenty wręczę mu podczas romantycznej kolacji przy świecach,która sama przygotuję,bo jak to mówią”przez żołądek do serca” 🙂 Juz się nie mogę doczekać…..

 • Katarzyna J

  Z Rafałem znamy się od 4 lat, w tym czasie poznaliśmy się „od deski do deski”, przeszliśmy wzloty i upadki – ale dzięki temu wiemy że razem możemy więcej, mamy też wspaniałą córkę która pokolorowała nasze życie tysiącem barw . Rafał jest facetem bardzo romantycznym czego na pierwszy rzut oka nie można powiedzieć, bo to co najlepsze zostawia dla mnie. Uwielbia prezenty od serca, takie które zrobię sama – słodkie ciasto czy miły liścik zostawiony na stole przed wyjściem do pracy – to coś co na niego działa „zmiękczająco” . W tym roku postanowiłam zrobić album z naszymi zdjęciami i listem w którym podziękuję mu za każdy dzień razem i że los łaskawy połączył nasze drogi dzięki czemu każdy problem czy zmartwienie znika w mgnieniu oka..

  Niżej podaję link do zdjęcia na którym jest nasza szczęśliwa 3 🙂
  http://zapodaj.net/images/7799eccd58a76.jpg

 • Dominika

  Moim prezentem na Dzień Chłopaka to będę ja we własnej osobie.
  Wskoczę w złotą kieckę i mojemu facetowi powiem,
  że w prezencie na Dzień Chłopaka dostał złotą rybkę,
  która ma za zadanie spełnienie jego trzech wybranych życzeń.

 • Marta Gie

  Mój narzeczony spędził kawał czasu w USA. Przywykł nieco do tamtejszej kuchni, a najbardziej do wielkich wołowych steków, które uważa za prawdziwą żywność dla prawdziwych mężczyzn. Postanowiłam jutro, czyli w Dzień Chłopaka, przygotować mu romantyczną kolację w iście amerykańskim stylu! Będą domowej roboty frytki i wieeeeeelki wołowy stek, który samodzielnie przygotuję. Wołowina już kupiona (ponoć najlepsza, jak zarzekał się sprzedawca). Nie wiem, jak na taką niespodziankę zareaguje mój Ukochany, ale śmiem podejrzewać, że w przypadku osobnika męskiego, każdą porządna „wyżerka” jest mile widziana, a widok wielkiego kawałka wołowiny może przyprawić go o szybsze bicie serca.

 • Katarzyna J

  szkoda że dwa razy dodawałam komentarz i się nie pokazał na stronie 🙁

 • Ulka

  Do 30 września jeszcze daleko, ale ja już wiem co dam swojemu misiakowi. Będzie o lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie i romantyczna kolacja, którą przygotuje. Myślę, że chłopak doceni moje starania.