Nowy program Figurskiego i Korwin-Piotrowskiej

Karolina Korwin-Piotrowska – dziennikarka i felietonistka od wielu lat związana z TVN i Michał Figurski – dziennikarz radiowo-telewizyjny poprowadzą wspólnie nowy program w Antyradiu

Figurski i Korwin-Piotrowska poprowadzą wspólną audycję w Antyradiu

Od 8 stycznia dziennikarze poprowadzą program „Najgorsze państwo świata” na antenie Antyradia. Audycja będzie emitowana od poniedziałku do piątku między 7.00 a 10.00.

Dla Michała Figurskiego będzie to powrót do stacji po 10 latach przerwy. Figurski wymyślił nazwę stacji i był jej dyrektorem programowym. Jednak w 2012 roku po emisji programu „Poranny WF”, który współtworzył z Kubą Wojewódzkim, dziennikarz stracił zarówno dobre imię, jak i pracę na długi czas. Ich wulgarne komentarze spowodowały lawinę krytyki i program „Poranny WF” został zdjęty z anteny. Nowy program to dla Figurskiego szansa na poprawę reputacji.

– Autorytarne i bezkompromisowe komentarze prowadzących. Śledztwa dotyczące największych absurdów otaczającej nas rzeczywistości. Pluralistyczne spojrzenie na nonsensowne wydarzenia i plotki. Antydemokratyczne wybory, o których decyduje jedynie duet Korwin-Figurski. Codzienna dawka piętnowania głupoty i arogancji – tak „Najgorsze państwo świata” zapowiada Eurozet w komunikacie przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Karolina Korwin-Piotrowska

- Michał Figurski

- nowy program