Nowy teledysk i polska wersja utworu Kazadi

Patricia Kazadi pod pseudonimem KAZADI opublikowała na swoim kanale nowy teledysk oraz polską wersję utworu z filmu "Miłość jest wszystkim". Piosenka nosi tytuł "Tak niewiele" i jest intymnym wyznaniem artystki.

Foto. Facebook @patriciakazadi

Niedawno swoją premierę miał film „Miłość jest wszystkim”, a wśród artystów znajdujących się na jego ścieżce dźwiękowej pojawiła się Patricia Kazadi. Artystka podzieliła się na swoim kanale „KAZADI” (bo pod takim pseudonimem obecnie działa) polską wersją piosenki oraz jesiennym teledyskiem. Piosenkarka zdradziła w opisie, że jest to dla niej bardzo ważny utwór.

„Napisałam go w pół godziny podczas swojego pobytu w Los Angeles, po usłyszeniu tych ujmujących pierwszych dźwięków harfy. Słowa i melodie po prostu wylewały się ze mnie wraz ze łzami.” – wyznaje.

Tekst do piosenki został napisany we współpracy z Sarsą. To nie pierwszy raz, kiedy Marta Markiewicz (bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko) podejmuje z kimś współpracę w zakresie songwritingu. Artystka jest autorką tekstów m.in Moniki Lewczuk, Ewy Farny czy Antka Smykiewicza.

„Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie wam tyle ciepła i ukojenia co mi i moim bliskim” – podsumowuje Patricia.

Posłuchajcie!

Zuzanna Niedzielska/Obcasy.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- Patricia Kazadi

- Tak niewiele

- Miłość jest wszystkim