Od 1 do 7 kwietnia 2019

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu! Pamiętajcie, że w tym tygodniu rządzi Baran

Horoscope circle

Ogólnie dobry tydzień dla większości znaków. Barany będą towarzyskie, byki w ciągłym ruchu, zaś Panny będą troszkę marudzić!

Baran

Barany będą na początku tygodnia bardzo towarzyskie, chętnie będą zawierać nowe znajomości, mogą dostać dobre wiadomości w sprawach zawodowych. Od środy mogą być rozdrażnione, w rodzinie mogą spotkać się z krytyką, a partner życiowy może być mocno zaborczy. Od piątkowego wieczoru będą pełne dobrej energii, w miłości mogą liczyć na sukcesy.

Byk

Byki na początku tygodnia będą w ciągłym ruchu, czym mogą być nieco zmęczone i rozkojarzone. Mimo to będą to dla nich dobre dni. Od środy będą bardzo uczuciowe, ważna
będzie dla nich rodzina, dom, ciepłe relacje z ludźmi. Samotne Byki mogą poznać osobę,
która spełni ich marzenia. W weekend mogą być nerwowe, rozdrażnione, ktoś może nadepnąć im na odcisk.

Bliźnięta

Bliźnięta w pierwszych dniach tygodnia będą zadowolone z życia, pełne radości, ruch wokół nich sprawi, że będą w swoim żywiole. Elokwencja i otwartość mogą się im teraz przydać., Od środy będą zajęte bardziej sprawami rodzinnymi, dzieci mogą domagać się uwagi, a partner może mieć żal, że poświęcają mu za mało czasu. W weekend będą miały okazję zaszaleć na większej imprezie.

Rak

Raki na początku tygodnia będą miały dużo kontaktów z ludźmi i może je to mocno zmęczyć. Mimo to ich sprawy mogą posunąć się znacznie do przodu. Od środy poczują się wspaniale, będą uczuciowe i empatyczne, skłonne do opiekowania się innymi, będą miały szczęście w miłości. W weekend będą prowadziły ożywione życie towarzyskie, będą dawały się zdominować przez innych.

Lew

Lwy od poniedziałku będą pobudzone intelektualnie, zadowolone z życia, przyjemnie ożywione. Powinny uważać na plotki i nie wdawać się w żadne intrygi. Od środy powinny zwrócić więcej uwagi na sprawy domu i rodziny, bliska osoba będzie potrzebowała wsparcia.
W weekend będą miały dużo okazji do imprezowania, mogą wziąć udział w najnowszych
wydarzeniach kulturalnych.

Panna

Panny na początku tygodnia mogą narzekać na złe samopoczucie, niełatwo będzie im się dogadywać z bliźnimi, w związkach mogą wejść w sytuacje konfliktowe. Od środy poczują
się znacznie lepiej, bliskie osoby mogą liczyć na ich pomoc i wsparcie emocjonalne. W
weekend będą miały okazję wyjść z domu, zabawić się, ale muszą uważać, żeby inni nie
narzucali im swojego zdania.

Waga

Wagi na początku tygodnia będą bardzo kontaktowe, w relacjach zawodowych może im się przydać zdolność dyplomatycznego podejścia, mogą dostać dobre wiadomości. Od środy
mogą mieć gorszy nastrój, mogą czuć się niedowartościowane, mogą narzekać na problemy
ze zdrowiem. W weekend będą miały doskonały humor, mogą wybrać się do teatru lub na
imprezę towarzyską.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia mogą mieć poczucie, że wszyscy się uwzięli, żeby się z nimi skontaktować. Telefony będą dzwonić, potrzebne będą szybkie decyzje. Od środy wszystko się uspokoi, odetchną, wypoczną, nabiorą sił, będą mogły zająć się sobą i rodziną. W weekend mogą mieć napady złego samopoczucia, mogą być zgryźliwe i nieprzystępne, trudno się będzie z nimi dogadać.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku będą w świetnym humorze, będą działać z głową, będą miały
mnóstwo energii i inwencji. Wszystko będzie im sprzyjać, każde działanie może się obrócić
na ich korzyść. Od środy mogą się poczuć przytłoczone obowiązkami domowymi, mogą czuć się mocno ograniczone. Za to w weekend nadrobią zaległości towarzyskie, wezmą udział w imprezach sportowych i kulturalnych.

Koziorożec

Dla Koziorożców tydzień rozpocznie się korzystnie, będą miały dobre relacje z innymi, mogą mieć nowe perspektywy zawodowe i finansowe. Od środy skupią się bardziej na sprawach domowych, będą uczuciowe, samotne Koziorożce mogą pomyśleć o założeniu rodziny. W weekend nie będą się czuły najlepiej, szczególnie, gdy będą musiały przebywać w większym gronie ludzi.

Wodnik

Wodniki z początkiem tygodnia poczują ożywienie, pojawią się nowe wiadomości i możliwości, będą pracować na wysokich obrotach i bez problemu poradzą sobie z każdym zadaniem intelektualnym. Od środy mogą mieć poczucie, że życie rodzinne mocno je ogranicza, mogą być potrzebne w domu. Na weekend zaplanują wielkie wyjście, dużą imprezę, teatr.

Ryby

Dla Ryb początek tygodnia może być trudny, będą czuć się nie najlepiej, mogą mieć
problemy ze zdrowiem. Męczyć je będą kontakty z ludźmi, tym bardziej, że wiele osób będzie się chciało z nimi spotkać. Od środy będą miały dobry nastrój, w związkach nastanie czas miłości, w domu mogą liczyć na ciepłą atmosferę. W weekend mogą zostać zaproszone na większą imprezę towarzyską.

Wpis znaleziono dzięki:

- Horoskop tygodnia

- Prognoza uczuć

- Horoskop tygodniowy