Od żołądka do porażki czyli głód sukcesu byłych uczestniczek Masterchefa

Sylwia Chrzanowska i Karina Zuchora to dwie kobiety, które w 2015 roku wzięły udział w polskim programie Masterchef i przypiekły się z kretesem. Pierwsza z nich odpadła już w czwartym odcinku, a druga obeszła się smakiem w finale

Foto. sylwia_chrzanowska. Instagram

,,Tragiczne, to danie jest surowe’’ takie słowa krytyki usłyszała Sylwia 3 lata temu stojąc przed jurorami Masterchef. Mina królowej pogardy- Magdy Gessler- mówiła wszystko. Chrzanowskiej serca nie łamała jej przegrana, ale fakt, że schrzaniła danie z ukochanych buraków. Po twarzy płynęły jej łzy. Karina przeszła do finałów, ale w wygranej przeszkodził jeden szczegół: mięso było za suche. Dziś przyznaje, że przygotowując Carrpacio z sarny podjęła się wyzwania.

To było kiedyś, a co jest teraz?

Obecnie zarówno Sylwia, jak i Karina razem gotują, finalistka Masterchefa prowadzi warsztaty kulinarne, a między kobietami kwitnie przyjaźń. Karina podkreśla, że to, co zrobisz z przegraną zależy ,,od ciebie samej’’. Poważny nastrój przełamuje Brzoza najpierw gładząc twardą marchewkę aby zażartować ,,z kim trzeba było się przespać aby przejść dalej’’. Zapada cisza, a po chwili słyszymy odpowiedź, że programy TVN są reżyserowane. Karina dodaje, że reżyser zwrócił uwagę na jej policzki i zabronił uśmiechać się w określony sposób. A jak to jest w ,,Ciastku z dziurką”?

Tylko co z gotowaniem?

Dziewczyny rozpływają się na wspomnienie fuagry w restauracji. Karina opowiada o swoich zmaganiach w podsuwaniu mamie pomysłów na pyszne dania. Sylwii cieknie ślinka na samą myśl o nodze z kaczki w gęsim tłuszczu. ,,Gotujesz 3 h, ale tak naprawdę masz takie danie, WOW’’ mówi po czym opisuje szczegóły. Wiśnią na torcie jest komentarz Kariny na zapytanie czy ,,Jara ją gotowanie’’.,,Jaram się jak Reksio szynką’’ odpowiada.

Wpis znaleziono dzięki:

- Masterchef

- Karina Zuchora

- Sylwia Chrzanowska