Osobiste wyznanie Edyty Górniak

Wokalistka i Mateusz Zalewski są parą od 8 miesięcy, mimo to ich związek przeszedł już trudne chwile które w wywiadzie odsłoniła Edyta.

Edyta Górniak, GA.

W ostatnim wywiadzie Edyta Górniak zwierzyła się, że była w ciąży, ale poroniła. Było to jedno z najbardziej traumatycznych doświadczeń w jej życiu.
„Ja od dwóch lat bardzo marzyłam o tym, by być w ciąży no i… zaszłam w ciążę, ale niestety, ją straciłam. To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wspaniałe wsparcie, to jednak jest takie uczucie ogromnego osamotnienia i trzeba przejść trudną drogę, najpierw nadzieja, badania, potem nagła rozłąka… To jest bardzo trudne”, powiedziała w Dzień Dobry TVN ze łzami w oczach.

Umocniło to związek artystki z partnerem Mateuszem Zalewskim. Teraz wie, że mimo wszystko może na niego liczyć. Edyta zaczęła publicznie deklarować gotowość, do zawarcia związku małżeńskiego, a jej znajomi twierdzą, że może do tego dojść jeszcze w tym roku. Mateusz Zalewski skomentował medialne doniesienia w rozmowie z Twoim Imperium: „Niestety, nie mogę zdradzić, kiedy planuję to zrobić, ponieważ chcę zachować element zaskoczenia”

Wpis znaleziono dzięki:

- Edyta Górniak

- Mateusz Zalewski

- Wokalistka