Polska Barbie Anella przeraża fanów nagimi zdjęciami. Czy faktycznie jej ciało wygląda aż tak źle?

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się coraz to nowe osoby próbujące upodobnić się do lalek Barbie. Zazwyczaj niestety, zamiast wzbudzać zachwyt, stają się obiektem drwin i żartów.

fot. Instagram @anella_an_

Anella zyskuje na popularności od momentu pojawienia się kilka miesięcy temu w telewizji śniadaniowej. Początkowo głównym tematem zainteresowania były liczne operacje plastyczne, jakim poddała się kobieta, aby upodobnić się do popularnej zabawki. Wiele osób zauważyło jednak, że mimo zabiegów medycyny estetycznej, Anelli coraz dalej do ślicznej laleczki, a bliżej do… no właśnie. Niektórzy twierdzą nawet, że wygląda jak żywy szkielet.

fot. Instagram @anella_an_

Ostatnie zdjęcia opublikowane przez celebrytkę na Instagramie wręcz mrożą krew w żyłach. Kobieta pozuje nago, co samo w sobie w dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi. Problem stanowi nieludzko wyglądająca figura Anelli.

fot. Instagram @anella_an_

Ogromny, silikonowy biust w zestawieniu z wychudzonym brzuchem i kończynami daje niemal karykaturalny efekt. Kobieta oczywiście jest bardzo dumna z osiągniętych efektów, o czym codziennie z radością informuje swoich fanów. W mediach społecznościowych Anella często porównuje się do Kim Kardashian, lecz nawet ona nie posunęła się aż tak daleko w eksperymentach nad swoim ciałem…

fot. Instagram @anella_an_

 

Anna Dzielińska

Wpis znaleziono dzięki:

- Barbie

- Anella

- Modelka

  • Komentator

    Masakra….aż przykro patrzyć