Poważne zmiany w życiu Robina Thicke

Wokalista od kilku lat układa sobie życie razem z April Love Geary, która jest aż o 18 lat młodsza. Jednak zakochani udowodnili, że spora różnica wieku nic nie znaczy.

Robin Thicke April Love Geary. Foto. Instagram aprillovegeary

Trzy lata temu Robin Thicke rozwiódł się ze swoją żoną Paulą Patton, którą poznał jeszcze jako nastolatek. Doczekali się syna, jednak po 23 latach spędzonych razem ostatecznie zdecydowali się rozejść.

Niedługo potem wokalista zaczął publicznie pokazywać się z młodą partnerką April Love Geary, która jest od niego młodsza o 18 lat. Okazało się, że uczucie które ich połączyło jest na tyle silne, żeby stworzyć stały i poważny związek.

W lutym 2018 r. April urodziła córeczkę, którą wspólnie nazwali Mia. A już za zaledwie kilka miesięcy urodzi się kolejne dziecko. To nie jedyny powód do radości. W wigilie April na Instagramie poinformowała że Robin się oświadczył. We wpisie dodała dwa zdjęcia i jeden filmik w którym Thicke klęka przed nią podczas świątecznej kolacji i podpisała  „Tak, tak, 1000x tak!”. To naprawdę radosna wiadomość.

Wpis znaleziono dzięki:

- April Love Geary

- Robin Thicke

- Zaręczyny