Przepis na styl, wdzięk, modę i pasję tylko w książce „Projekt LADY”

Dama się nie śpieszy, mówi powoli, ma nienaganne maniery i wytwornie się ubiera. Jak być damą dziś, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu, godząc liczne obowiązki w pracy i w domu? Program TVN "Projekt Lady. I Ty możesz być damą" udowadnia, że jest to możliwe i to na przykładach najbardziej zbuntowanych dziewczyn. Teraz popularny program uzupełnia książka o tym samym tytule.

Przepis na styl, wdzięk, modę i pasję tylko w książce „Projekt LADY”

We wstępie do książki, mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz, przekonuje, że klasa i szyk nie są zarezerwowane wyłącznie dla wybranych kobiet i każda może stać się damą. Warunek jest jeden: musi tego chcieć, a książka „Projekt Lady. I Ty możesz być damą” z pewnością w tym pomoże.

Ta książka jest poradnikiem, który pomoże Ci stać się damą. Nie oznacza to jednak, że musisz być niedostępna i ubierać się w stroje jak z innej epoki. Współczesna dama to dobrze wychowana, elegancka i mająca poczucie humoru osoba. Jest otwarta na innych i ciekawa tych, którzy ją inspirują. Ucz się od najlepszych i uwierz w siebie, a wszystko stanie się możliwe!

Co ponadto definiuje współczesną lady? Elegancja, ale też asertywność, dobre wychowanie, umiejętność zadbania o siebie, stanowczość i uprzejmość. Może się wydawać, że te dwie ostatnie cechy stoją ze sobą w sprzeczności, ale okazuje się, że ich pogodzenie jest jak najbardziej możliwe.

Przepis na styl, wdzięk, modę i pasję tylko w książce „Projekt LADY”

Książka podzielona jest na sześć rozdziałów. W pierwszym czytelniczki znajdą odpowiedź na tytułowe pytanie: DLACZEGO WARTO BYĆ DAMĄ? Rozdział zawiera m.in. cenne wskazówki na temat postawy damy wobec siebie i życia, korzyści z bycia damą, podręczną ściągę czyli 50 porad, jak być damą oraz listę korzyści z bycia lady.

Dlaczego warto być damą:

• Będziesz odczuwać wewnętrzny spokój i zadowolenie.
• Poczujesz się pewnie w każdej sytuacji.
• Łatwiej będzie Ci się dogadać z przyjaciółmi.
• Inni będą Cię traktować z szacunkiem.
• Zdobędziesz wiedzę na temat świata.
• Będziesz zadbana i elegancka

 

Atrybuty wielkiej damy można zmieścić w czterech słowach:
szczerość, prostota, sympatia i spokój.

Twórcy programu TVN i jednocześnie autorzy książki podkreślają, że jak każda praca nad sobą, również i proces stawania się damą wymaga dyscypliny i wysiłku. W pierwszej kolejności należy poznać samą siebie i odpowiedzieć sobie na pytania – kim jestem, czego chcę? Każda adeptka elegancji i szyku, jeśli jest z siebie niezadowolona, musi zmienić sposób myślenia o sobie i zamiast na wadach koncentrować się na tych aspektach, na które ma wpływ. Elegancka, pewna siebie i gotowa podbić świat – taka jest dama naszych czasów – i każda czytelniczka poradnika, może taką kobietą się stać. Wystarczy skorzystać z doświadczenia ekspertów programu „Projekt Lady”.

Wpis znaleziono dzięki:

- Projekt Lady

- Nowości książkowe

- TVN