Relacja z konferencji na temat „Negocjacje w Nieruchomościach”

21 maja redakcja portalu Obcasy.pl miała przyjemność uczestniczyć w konferencji, której wiodącym tematem były: Negocjacje w Nieruchomościach. Wydarzenie miało miejsce w znanym łódzkim Hotelu Ambasador Premium.

Relacja z konferencji na temat „Negocjacje w Nieruchomościach”

W wydarzeniu uczestniczyło około 100 osób zainteresowanych rynkiem nieruchomości. Konferencja została zorganizowana przez Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL, której założycielem jest uznany autorytet i inwestor na rynku nieruchomości – Wojciech Orzechowski. Event prowadził Wojciech Woźniczka – zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku.
Na konferencji poruszone były głównie tematy związane z negocjacjami na rynku nieruchomości. Został położony akcent na takie ważne wartości jak:

  1. Planuj z wizją końca,
  2. Zrezygnuj z perfekcji na rzecz zrobienia czegokolwiek,
  3. Zadawaj sobie dobre pytania,
  4. Pracuj z głosem wewnętrznym,
  5. Przewiduj zwycięstwo,
  6. Koncentruj się na pozytywnych doświadczeniach oraz wiele innych przydatnych sugestii, jak również wiedzy o tym, jak negocjować na rynku nieruchomości.

Konferencja przebiegła w gorącej atmosferze wymiany kontaktów i wiedzy pomiędzy uczestnikami tego inspirującego biznesowo wydarzenia. Sala konferencyjna była wypełniona po brzegi pozytywną energią uczestników wydarzenia.
Samo wydarzenie stanowiło idealną zapowiedź Maratonu WIWN, który odbędzie się w dniu 16 czerwca 2019r. w Warszawie w Double Tree by Hilton Hotel&Conference Centre Warsaw. Jako redakcja portalu Obcasy.pl również tam będziemy. Start o godzinie 9.00. W imieniu organizatora WIWN.PL serdecznie zapraszamy!

Wpis znaleziono dzięki:

- Nieruchomości

- Negocjacje

- Konferencja