Renata Kaczoruk obrażona w internecie! W jakiej sprawie zabrała głos?

Renata Kaczoruk sprowokowała hejterów aby po raz kolejny zabrać głos w ważnej sprawie. O co chodzi?

foto. instagram.com/renul_ka

Renata Kaczoruk wrzuciła zdjęcie znad Bałtyku w bikini. Fotografia przykuła uwagę zarówno fanów, jak i hejterów. Serduszko przy piersi modelki chyba było celową prowokacją, bo na komentarze nie trzeba było długo czekać.

Wrzucając takie zdjęcie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Nieprzypadkowo narysowałam sobie serduszko w okolicy bikini. To dla mnie bardzo ważny temat – zdradziła nam Renata.

foto. instagram.com/renu_lka

Jakie komentarze pojawił się pod zdjęciem? ” Jesteś płaska jak deska” i „Na krosty najlepsza jest maść. Nie przejmuj się, może jeszcze urosną…” to tylko wybrane z niepochlebnych słów.

Renata szybko zareagowała i stanęła w obronie wszystkich kobiet.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można zmienić świat na trochę lepszy? Jednym ze sposobów jest uśmiech. Taki bezinteresowny, przyjazny gest może poprawić dzień tobie i innym. Jeśli coś cię w twojej rzeczywistości gniecie lub smuci – nie poprawi tego „bolesny” komentarz pod zdjęciem odległej osoby na Instagramie… Tak jak jej życia nie poprawi operacja biustu. Za to twoje słowo może ją zranić. Poprawy nastroju życzę – odpowiedziała na swoim profilu na Instagramie.

Kaczoruk doskonale wie, że show-biznes nie jest łatwą drogą i to nie pierwszy raz, kiedy zabiera głos. Poprzednio wyraziła swoją opinię na temat presji operacji plastycznych. Popieracie jej działania?

Wpis znaleziono dzięki:

- Renata Kaczoruk

- Instagram

- Hejt internetowy