Rihanna wspiera fankę chorą na raka

Rihanna pomimo tak znaczącej pozycji w show biznesie oraz napiętego grafiku potrafi znaleźć chwilę dla swoich fanów. Na Instagramie zamieściła obszerny komentarz ze słowami wsparcia dla ciężko chorej dziewczyny.

Jedna z największych fanek barbadoskiej królowej muzyki pop „Monia” zamieściła na Instagramie swoje uśmiechnięte zdjęcie po operacji z widocznym sprzętem medycznym. Dziewczyna choruje na nowotwór. Zbiornik z tlenem ze zdjęcia nazwała „elementem mody”. Rihanna była zaskoczona dystansem swojej fanki zarówno do choroby jak i do samej siebie. Postanowiła umieścić pod jej zdjęciem długi komentarz ze słowami wsparcia:

„Siostro, modlimy się za Ciebie! Twoja siła i pogoda ducha, kiedy walczysz z przeciwnościami losu, jest inspirująca. Wyobrażam sobie, jak musi być Ci ciężko – dziękujemy, że w dalszym ciągu dzielisz się tym z nami!” – wyznała szczerze.

Zaskoczona Monia opublikowała komentarz w osobnym poście i podziękowała Robyn za jej szczerość i wsparcie. Ale to nie pierwszy raz kiedy mają ze sobą kontakt – fance udało się nawet poznać gwiazdę osobiście podczas jednego z modowych eventów, co opublikowała w swojej relacji.

Życzymy zdrowia, a innym artystom również tyle empatii!

Wpis znaleziono dzięki:

- Rihanna

- Fani

- Zdrowie