Spice Girls wystąpi pierwszy raz od 2012r.!

Znany zespół ogłosił pierwszą od 2012r. trasę. Niestety jednej z najbardziej lubianych członkiń zabraknie.

Spice Girls. Foto. Instagram spicegfb

Znany brytyjski zespół osiągnął spektakularny sukces. Przyczyniły się do tego m.in. rekordowa sprzedaż płyt i singli, oraz pamiętna trasa w latach 2007-2008. Do tej pory ma wiernych fanów, którzy tylko czekają na ich kolejne występy.
Spice Girls szykują powrót w składzie: Emma Bunton, Mel C, Mel B i Geri Horner. Niestety zabraknie wśród nich Victorii Beckham. Trasa ma być bardzo krótka, bo koncerty będą odbywać się tylko przez 6 dni. Niektórzy fani oskarżają zespół o to, że zjednoczył się jedynie z powodów finansowych – żeby zarobić.
Geri, Mel C, Mel B i Emma potwierdziły swój powrót w żartobliwym filmiku, dodanym w poniedziałek po południu. Zakomunikowały, że bilety można kupować od sobotniego ranka. Zespół będzie koncertował od 1 do 15 czerwca, a pierwszym miastem krótkiej trasy będzie Manchester.
Członkinie grupy ogłosiły swój powrót głównie na swoich profilach społecznościowych. Victoria chociaż nie będzie obecna podczas trasy, również skomentowała to wydarzenie pisząc: „Bycie w Spice Girls było bardzo ważną częścią mojego życia i życzę moim dziewczynom tyle miłości i zabawy, kiedy wracają w trasę. Wiem, że wykonają niesamowity show, a fantastyczni fani przeszłości i teraźniejszości będą się świetnie bawić!”.