Stwórz swój własny grzejnik

Kiedy jesteśmy na etapie urządzania swojego mieszkania zwykle chcemy, żeby nasze własne „m” miało nasz charakter. Szukamy coraz częściej rozwiązań „uszytych na miarę”, specjalnie dla nas. Sami możemy zaprojektować już nie tylko meble, ale i grzejnik.

Stwórz swój własny grzejnik

Na czym polega unikatowość? Nie jest to powielenie dostępnych projektów, rozwiązań. Daje nam poczucie wyjątkowości. Chcemy mieć coś zaprojektowane tylko dla nas, z myślą o nas. A już najlepiej jak możemy sami to zaprojektować i mieć pewność, że nikt inny nie wejdzie w posiadanie przedmiotu chociaż odrobinę podobnego do naszego.

Stwórz swój własny grzejnik

Teraz mamy możliwość stworzenia swojego grzejnika! Możemy skorzystać albo z gotowych wzorów, dostępnych w ofercie, albo stworzyć swoją własną grafikę. Grzejnik posiada prostokoątny kształt, przez co idealnie wpasuje się do wielu pomieszczeń. Model ten jest zbudowany z płaskich paneli o zaokrąglonych krawędziach, do których w precyzyjny sposób zamocowano osłonę ze szkła hartowanego z grafiką lub zdjęciem.

Stwórz swój własny grzejnik

To innowacyjne podejście do grzejnika, sprawia, że możemy mieć produkt jedyny w swoim rodzaju – taki, jaki sami sobie zaprojektujemy. Połączenie stali, szkła i własnego pomysłu.

Wpis znaleziono dzięki:

- Grzejnik

- Personalizacja

- Wnętrze