Sylwester 2017 – kto wystąpi?

Po raz drugi telewizja TVN ze współpracy z miastem Warszawa organizuje sylwestra w stolicy. Jakie gwiazdy pojawią się na tegorocznej edycji imprezy?

fot. Instagram Beata Kozidrak

Zabawa rozpocznie się o godzinie 19 na Placu Bankowym w Warszawie. Jednak dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w stolicy całość będzie transmitowana w Playerze i na antenie TVN.

Wśród polskich artystów pojawią się gwiazdy takie jak, Kayah, Blue Cafe, Cleo, Mateusz Ziółko, Agnieszka Chylińska czy Ewelina Lisowska. Ponadto impreza będzie okazją do świętowania 40-lecia zespołu Bajm, który również wystąpi na warszawskiej scenie. Jako zagraniczna gwiazda pojawi się jamajski artysta Omi – twórca hitu „Cheerleader”.

Jak zdradza dyrektor programowy TVN w ciągu wieczoru, usłyszymy piosenki w wykonaniu dwóch duetów.

Mogę zdradzić też, że po raz pierwszy, wspaniałe polski diwy: Beata Kozidrak i Kayah zagrają razem. Właśnie na naszej scenie! To nie jedyny duet w scenariuszu. Kayah wystąpi także z Grzegorzem Hyżym.mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Sylwestra TVN w Warszawie poprowadzą Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-Starak, Olivier Janiak i Filip Chajzer.

Wpis znaleziono dzięki:

- Sylwester TVN

- impreza

- gwiazdy