Sylwester w teatrze? Jak najbardziej!

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak w tym roku spędzić Sylwestra, a chcesz, żeby był wyjątkowy, przywitaj Nowy Rok z popularnymi aktorami, którzy rozśmieszą cię do łez.

Sylwester w teatrze? Jak najbardziej!

Przezabawne komedie Teatru Capitol gwarantują wejście w 2018 rok w dobrym humorze i szampańskim nastroju.Teatr Capitol zagra aż w czterech miejscach pięć różnych sztuk w gwiazdorskich obsadach!

Pięć! Tyle hitowych spektakli będzie można zobaczyć zarówno na stałych scenach Capitolu, jak i w zaprzyjaźnionych miejscach – w Kinie Elektronik, Multikinie na Ursynowie oraz w Mateczniku Mazowsze, w Otrębusach pod Warszawą. Dla gości przygotowano poczęstunek i kieliszek wina. Ostatnie spektakle tego wieczoru kończą się o północy wspólnym noworocznym toastem, wznoszonym razem z aktorami! A na Scenie Mniejszej, po spektaklu o 21.30, impreza w rytmie hitów disco z lat 70., 80. i 90. z cateringiem i open barem.

Poniżej prezentujemy, co Teatr Capital przygotował dla was:

TEATR CAPITOL, DUŻA SCENA
godz. 18.00 – „ALIBI OD ZARAZ”
Obsada: Wojciech Wysocki, Sławomira Łozińska, Marcel Borowiec, Stanisław Banasiuk, Barbara Kurzaj, Aleksandra Grzelak, Halina Bednarz.

TEATR CAPITOL, SCENA MNIEJSZA
godz. 17.30 i 21.30 – „CZY TY TO TY”
Obsada: Daria Widawska, Marzena Rogalska, Michał Rolnicki, Darek Chojnacki.
KINO ELEKTRONIK
Godz. 17.00 I 21.00 – “SKOK W BOK”
Obsada: Jacek Kopczyński, Joanna Moro, Adam Fidusiewicz, Anna Iberszer, Robert Wabich, Magdalena Wróbel, Marta Chodorowska.

MULTIKINO URSYNÓW
17:00 i 21.00 – „KIEDY KOTA NIE MA”
Obsada: Piotr Zelt, Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Cynthia Kaszyńska, Roksana Szmigiero-Pliszka, Maria Dejmek.

MATECZNIK MAZOWSZE, OTRĘBUSY
Godz. 20.30
- „DAJCIE MI TENORA”
Obsada: Grzegorz Halama, Marek Kaliszuk, Elżbieta Romanowska, Tomasz Obara, Hiroaki Murakami, Andżelika Piechowiak, Marta Marzęcka, Anna Gornostaj.

Sylwester w teatrze? Jak najbardziej!
Sylwester w teatrze? Jak najbardziej!

Wpis znaleziono dzięki:

- Sylwestra

- Teatr

- Nowy Rok