Szybka i komfortowa podróż na Dolny Śląsk? Skorzystaj z atrakcyjnych promocji nawet z 70% zniżką!

Myślisz o krótkim wyjeździe na Dolny Śląsk? Planujesz weekendowy wypad za miasto i zależy Ci na zarezerwowaniu biletów powrotnych w najlepszej cenie?

Szybka i komfortowa podróż na Dolny Śląsk? Skorzystaj z atrakcyjnych promocji nawet z 70% zniżką!

Kup bilety na jedną z relacji Wrocław-Warszawa i przekonaj się, jak wygodne może być teraz podróżowanie pociągiem! Nowoczesne składy pociągowe, wygodne siedzenia i dodatkowe udogodnienia dla pasażerów sprawiają, że podróż będzie naprawdę niezapomniana. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednie połączenia kolejowe z Wrocławia, zarezerwować bilety i ruszać na zwiedzanie malowniczego Wrocławia, który o każdej porze roku zaskoczy nas wielością atrakcji.

 

Dlaczego warto pokonać trasę Wrocław-Warszawa pociągiem?

Przez ostatnie lata zmianie uległy nie tylko popularne formy odpoczynku, lecz także podróżowania. Stajemy się coraz bardziej wymagający i nie ma w tym w końcu nic dziwnego, ponieważ w obecnych czasach każda chwila jest na wagę złota. Planując wyjazd poza miasto, dużą wagę powinniśmy przyłożyć więc nie tylko do wyboru odpowiedniego noclegu na miejscu, lecz także środka lokomocji, który umożliwi nam podróż w komfortowych warunkach. Jeśli zależy nam na wygodzie, ale też oszczędności czasu, to warto przyjrzeć się relacjom Wrocław-Warszawa oferowanym przez PKP Intercity. Pociągiem Pendolino na miejsce dotrzemy już w 3 godziny i 34 minuty, a pociągiem InterCity w 4 godziny 28 minut. Nie tracimy przy tym czasu na stanie w korkach i dojazd na podmiejskie lotnisko. Dzięki dużej ilości relacji o różnych porach dnia z łatwością zaplanujemy podróż w wybranych przez nas terminach. Do tego możemy liczyć na atrakcyjną cenę biletu w jednej z bieżących promocji oraz komfortową podróż. PKP Intercity dołoży wszelkich starań, aby spełnić nasze oczekiwania. Możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych, wagon restauracyjny i Strefa Ciszy to tylko jedne z udogodnień jakie czekają na podróżujących nowoczesnymi i przestronnymi składami od PKP Intercity.

Im wcześniej, tym taniej – nielimitowana promocja od PKP Intercity

Lubimy planować podróż wcześniej? Znakomicie się składa, ponieważ PKP Intercity przygotowało dla nas znakomitą ofertę „Wcześniej taniej”, dzięki której, kupując wcześniej, sporo zaoszczędzimy. W tej nielimitowanej ofercie rabaty wynoszą aż 30% i obowiązują na wszystkich liniach i rodzajach połączeń. Choć oferta obowiązuje cały czas, warto zdecydować się na zakup biletu z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ wysokość zniżki uzależniona jest od momentu zakupu biletu. Oznacza to, że im wcześniej kupimy bilet, tym mniej za niego zapłacimy.

Kto pierwszy, ten lepszy – limitowane pule tanich biletów od PKP Intercity

Jeśli chcemy skorzystać z naprawdę wysokich rabatów, musimy uważnie śledzić trasy objęte promocją „Super Promo” i „Promo”. W ramach limitowanych ofert PKP intercity oferuje pule tanich biletów, dzięki którym zaoszczędzimy nawet do 67% od ceny regularnej! Należy się jednak spieszyć, ponieważ oferta jest limitowana i trwa tylko do wyczerpania puli.

Co ważne – rabaty te łączą się z posiadanymi przez nas ulgami lub zniżkami i naliczane są automatycznie przy zakupie biletów.

Kup tanie bilety w wybrany przez siebie sposób!

Teraz bilety od PKP Intercity dostępne są zarówno stacjonarnie, jak i poprzez internet. Wystarczy wybrać najbardziej dogodny dla siebie sposób i dokonać rezerwacji:

  • w jednej z kas biletowych znajdujących się na dworcach kolejowych w całej Polsce;
  • w dowolnym biletomacie. Lokalizację urządzeń można sprawdzić na stronie przewoźnika – zwykle biletomaty znajdują się w miejscach cieszących się dużą popularnością wśród pasażerów, np. w pobliżu węzłów przesiadkowych;
  • za pomocą praktycznej wyszukiwarki dostępnej na stronie PKP Intercity. Po wybraniu miejsca docelowego i terminu podróży należy opłacić bilety na jeden z wygodnych sposobów;
  • za pomocą aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator od przewoźnika PKP Intercity. Można ją pobrać zarówno na tablet, jak i telefon.

Szukasz szybkiego i komfortowego połączenia kolejowego z Wrocławia? Zarezerwuj bilety Wrocław-Warszawa od PKP Intercity i podróżuj taniej!

Artykuł partnera

Wpis znaleziono dzięki:

- Zarezerwuj bilety

- Aplikacja IC Mobile Navigator

- Promocja od PKP Intercity