Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit. Michał Wrzosek

Znajdziesz tu ponad 30 przepisów na szybkie i klasyczne dania, dodatki i sosy, które zaspokoją apetyt nawet największego fana fast foodów.

Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit. Michał Wrzosek

Czy fast food może być zdrowy?  Okazuje się, że jest wiele pomysłów, które można wykorzystać w przygotowaniu np. fit burgera. Z książki Michała Wrzoska dowiesz się m.in.: co czyni fast food niezdrowym, jak spożywanie szybkich posiłków kupionych na mieście wpływa na twoje zdrowie i sylwetkę. Ponadto, które z popularnych dań jest najbardziej kaloryczne i czym możemy je zastąpić oraz akie składniki sprawdzą się w przygotowaniu domowej wersji dań niczym z popularnej sieciówki?

O autorze

Michał Wrzosek – trener osobisty, dietetyk kliniczny, doktorant warszawskiej SGGW, wykładowca na dwóch uczelniach wyższych, bloger. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i dzięki zdobytej tam wiedzy, postanowił dzielić się doświadczeniami na temat sportu i zdrowego stylu życia, pomagając swoim podopiecznym zmienić na zawsze ich nawyki żywieniowe. Wyznaje zasadę, że miłość do pysznego jedzenia można połączyć z posiadaniem wymarzonej sylwetki, zdrowego ciała oraz dobrego samopoczucia.