Tyszkiewicz komentuje ostre słowa Iwony Pavlović

W piątek po pierwszym tańcu Justyny Żyły w programie, jurorka nie zostawiła na niej suchej nitki.

Tyszkiewicz komentuje ostre słowa Iwony Pavlović.Foto. Instagram tanieczgwiazdami

Iwona Pavlović ostro skrytykowała pierwszy występ Justyny Żyły w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i nawiązała do jej życia prywatnego.

– (…) Jestem zaskoczona, bo ty tańczyłaś jak przedszkolak. Nawet powiem więcej: słowo tańczyłaś to jest za mocno powiedziane, za dużo. Wybaczcie nauczyciele tańca, tancerze, to był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku – skomentowała Iwona Szymańska-Pavlović

Większość osób podzieliło opinie Pavlović, jednak aluzję dotyczące jej byłego małżeństwa były nie na miejscu. Tego zdania również jest Beata Tyszkiewicz, która przez wiele lat zasiadała jako jurorka w programie.

 To niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć – powiedziała aktorka w rozmowie Plejada.pl.

Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień. Na pewno z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej, życzę jej wszystkiego najlepszego – dodała Tyszkiewicz.

Pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami”, a przede wszystkim krytyczna opinia Iwony Pavlović wywołała duże zamieszanie w mediach. Po programie jurorka opublikowała zdjęcia na Instagramie zza kulis programu, pod nim pojawiła się fala niemiłych komentarzy i zdenerwowanych widzów, którzy surowo oceniają wypowiedź Pavlović.

Tyszkiewicz komentuje ostre słowa Iwony Pavlović. Foto. Instagram iwonapavlovic

Wpis znaleziono dzięki:

- Justyna Żyła

- Iwona Pavlović

- Taniec z gwiazdami