Gdzie z rodziną na wakacje?

  • Autor
    Odp.
  • Elcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Witajcie dziewczyny!
    Chcemy z mężem i z dzieckiem gdzież wyjechać w te wakacje i z tąd moja prożba do Was – gdzie można wyjechać. Chodzi mi o miejsca za granicą gdzie można się trochę poopalać i żeby było ciepło. Ponieważ będziemy jechać z dzieckiem polećcie jakież miejsca, gdzie jest dobre połączenie komunikacyjne. Ostatnie pytanko czy może macie jakież dożwiadczenia z tymi różnym biurami i firmami podróży?

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    My bardzo lubimy jeździć z dziećmi do Chorwacji, najczężciej Split albo Dubrownik 🙂 można spokojnie pojechać własnym samochodem co daje dożć dużą swobodę, noclegów polecam szukać przez Bookapart, mają fajną bazę 🙂

    Kamila Borowiecka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Elcia, no raczej jak ktoż jeździ na wakacje to ma różne dożwiadczenia z biurami podroży ;P no chyba, ze do tej pory nie miałaż okazji korzystać to zwracam honor. Jak chcecie jechać samochodem z dzieckiem i żeby w dodatku było ciepło, to faktycznie Chorwacja jest dobrym pomysłem, spokojnie można sobie dojechać w jeden dzień. No i masz zapewnioną pogodę. Jak chcecie all inclusive to najepiej szukać jakiegoż last minute, zawsze jest tego pełno, coż się trafi. Ale z dzieckiem to pewnie wolicie zeby było trochę spokoju 🙂 Wygodniej niż w hotelu, dużo taniej i swobodniej jest wynając sobie mieszkanie czy domek na spółkę z kimż (w Interhome mają dużo w Chorwacji – biuro godne polecenia bo najwyżej w rankingu rzepy). Ale to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czego tak naprawdę szukasz na wakacjach 🙂

    Elcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kamila, no włażnie o to by mi chodziło. A co do tego Interhome, to czy możesz coż więcej powiedziec jak to wygląda?

    Kamila Borowiecka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mogę, ale wujek google powiedziałby Ci szybciej i więcej 😉 ale tak już bez złożliwożci, to po prostu wynajmujesz mieszkanie, dom czy co tam potrzebujesz (z basenem, bez, z kominkiem itp.)za ich pożrednictwem, czyli wiarygodnie i bez oszukaństw. Masz tam kuchnie i wszystko co potrzebujesz,i jak zaznaczysz odpowiednia opcje to ci wyszuka domy, gdzie możesz zabrać np psa 🙂

    Aleksandra Kacprzak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Elcia, ile lat ma dziecko bo jak maluszek to faktycznie łatwiej dojechać do Chorwacji, ciekawą propozycją tez są Włochy. Jeżli możecie sobie pozwolić na dłuższą podróż to polecam Hiszpanie. Jak lubisz jechać na „wszystko podane” to powinnaż wybrać coż z oferty biura podróży ale takie wyjazdy są sporo droższe. Jak masz możliwożć pojechać ze znajomymi, (może tez mają dziecko w podobnym wieku?) to polecam wynajęcie domku, przez Interhome. Domy, mają własne baseny, miejsca do zabaw dla dzieci itp i spędzacie urlop bez tłumów 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja bym z maluskziem nie jechała do hotelu chyba. dla mnie to mniej swobody, sąsiedzi za żcianą, masz ograniczenie porusznaia dla dziecka w obrębie pokoju, a w takim apartamencie z interhome na przykład, masz de facto całe mieszkanie,przestrzeń, prywatnożć. A dojazd jak kto lubi – samolotem bedzie szybciej, ale samochodem wiecej wolnożci, taniej trochę i mozna zwiedzac jeszcze po drodze.

    Elcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    .

    Elcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja to jestem nieogarem i zawsze w tym wszystkim się gubię, ale dzięki za wyjażnienie 😀 z interhome może srpróbuję

    Ada Kazimierczak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    My szukanie miejsca na wakacje zaczynamy od sprawdzenia możliwych atrakcji. W północnych Włoszech można na przykład pojechać do jednego z największych Aqua Parków w Europie. Szukamy dodatkowych atrakcji dla dzieci a potem dopiero dobieramy kwatery – dla nas ważne jest to, jakie będą kwatery, czy będą miały dostęp do kuchni, czy będą blisko plaży itp., dzieci patrzą na inne czynniki. Myżlę, że przy wyborze miejsca warto zrobić szybki przegląd googla też pod kątem atrakcji dla dzieci 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    A jak ta Chorwacja, to jaki region by morzze i góry mieć?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Bieszczady, ośrodek Zielona Polana w Łączkach. Coś pięknego. W sumie to naczekaliśmy się na takie pensjonaty, ale w końcu mamy w Polsce miejsca, które rzeczywiście są tak przygotowane do zapewnienia atrakcji, jak zagraniczne hotele z pakietem all. Tam macie dosłownie wszystko – basen, animacje dla dzieci, plaże, kajaki, koniki, saunę i tak można jeszcze długo wymieniać. Tak naprawdę bez względu na pogodę – zawsze zorganizujecie tam dzieciom jakieś zajęcie.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    No i jeszcze abrdzo ważna rzecz przy wyjeździe samochodem, to przed podróżą wszystko dokladnie sprawdzić. U nas teraz okazało, ze przewody hamulcowe do wymiany i dorbze , że sporo wcześniej się mój M tym zainteresował, bo 3 dni samochód był u mechanika.

    Paulina Mastalerz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    My mieliśmy zepsuty wyjazd bo mechanik nie potrafił naprawić klimatyzacji!! Nigdy więcej przypadkowego mechanika. Jechaliśmy w mega upale w bieszczady, coś strasznego! Aczkolwiek wetlinę polecam 😉

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    My z rodziną wolimy bardzo aktywny wypoczynek. Znudziło nam się tylko wylegiwanie na plaży przez te lata kiedy dzieci były małe. Dzieci podrosły i staramy się im pokazać jak najwięcej świata. Wyjeżdżamy za granicę zazwyczaj na wycieczki objazdowe by poznać jak najwięcej i posłuchać fajnych opowieści opowiadanych przez przewodnika. W tym roku ruszamy do Gruzji i Armenii z Wytwórnią Wypraw. Tibilisi, Batumi, wyprawy w głąb Kaukazu i dla mnie najważniejszy punkt Gruzińska Droga Wojenna z przepięknymi widokami. W planie wycieczki mamy również kilka dni wypoczynku nad morzem w Gonio. Uważam, że taka forma wypoczynku jest bardzo fajna, a jej różnorodność bardzo przypada do gustu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie z rodziną na wakacje?"

Przewiń na górę