LIFESTYLE

Styl bycia, sposób życia oraz spojrzenie na świat kreuje wolność , albo szufladkuje. Czym zatem powinniśmy się kierować? Podobno najlepiej uczymy się na błędach... cudzych! Znajdziesz tu różne poglądy i spojrzenia na świat. Przeczytasz o doświadczeniach innych ludzi, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Przedstawiamy także ciekawe informacje z różnych dziedzin niezbędne w życiu codziennym. Wiele artykułów ma formę poradnikową. Przekrój tematów jest ogromny, od propozycji spędzania wolnego czasu po porady żywieniowe. Znajdź swój sposób na lepsze jutro!

Kreatywne pomysły na organizację czasu z bliskimi w domu

Zaplanowanie czasu wolnego dzieciom we własnych czterech ścianach, bez kontaktu z rówieśnikami stanowi nie lada wyzwanie. Jak zorganizować ten czas tak, aby maluchy nie spędzały go wyłącznie przed ekranami komputerów, tabletów czy smartfonów?

Sprawdź, jak przebiegło ostatnie oficjalne wystąpienie księcia Harry’ego i księżnej Meghan!

9 marca miały miejsce uroczyste obchody Dnia Wspólnoty Narodów. Udział w tym wydarzeniu był dla księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan ostatnim publicznym wystąpieniem, na którym reprezentowali królową oraz dwór.

Jakie wydatki kobiety ukrywają przed mężczyznami?

Czy kobiety ukrywają wydatki przed mężczyznami? Jeśli tak, to jakie produkty ukrywają i jakie mają wymówki?

Depresja, a jadłospis – co jeść i czego unikać?

Depresja często kojarzona jest z gorszym nastrojem, samopoczuciem, brakiem jakiejkolwiek motywacji. Kiedy jednak rzeczywiście mamy do czynienia z tą chorobą i jaki wpływ może mieć na nią dieta?

5 rzeczy, o których powinnaś pamiętać przed ślubem!

Twoja lista przedślubnych przygotowań nie ma końca? Warto, żebyś przede wszystkim to Ty się na niej znalazła! Nowe buty, kosmetyki do małych poprawek podczas wesela…

Koty na smyczy – czy powinno się wyprowadzać je na spacery?

Dzikie koty z pewnością prychnęłyby z pogardą, gdyby ktoś zamierzał wyjść z nimi na smyczy. Niestety, koty mieszkające w mieście nie mają tyle szczęścia i nadzór nad ich wycieczkami jest niemal konieczny.

Ciąża – otwarcie o tym, jak wygląda połóg

Tegoroczna gala rozdania Oscarów była głośna również ze względu na zakaz emisji reklamy produktów dla kobiet w połogu. Ta sytuacja zapoczątkowała międzynarodową debatę na temat cenzurowania i upiększania poporodowej rzeczywistości.

Jesteś fit? Możesz być bezpłodna!

Dbasz o siebie, żyjesz aktywnie, a mimo to nie możesz zajść w ciążę? Winna może być zbyt duża dawka aktywności fizycznej i częsty jej skutek, czyli niedowaga. Coraz więcej badań potwierdza – jeśli spędzasz godziny dziennie na siłowni lub jesteś fanką maratonów, możesz mieć problem z poczęciem.

Czy smoczek może być wegański? O współczesnym rozumieniu weganizmu i kulturowej kreatywności

Powszechnie wiadomo, że weganin to osoba, która nie je mięsa ani czegokolwiek pochodzenia zwierzęcego. Współcześnie jednak pojęcie to bardzo się rozszerza i oznacza określony styl życia, a nie samą dietę. Weganizm to obecnie rezygnacja z produktów, których proces produkcji przyczynia się do krzywdzenia zwierząt.

Moda na śluby w plenerze. Może się skusisz?

Która kobieta nie przygląda się z zachwytem przyjęciom, urodzinom, czy weselom w pięknie udekorowanych ogrodach, jakie najczęściej możemy zobaczyć jedynie w amerykańskich filmach romantycznych?

Wystawa OF(F) COLOUR, czyli zderzenie dwóch światów

Z jednej strony pełne szarości i subtelnej gry światła malarstwo Sylwii Mużyło, z drugiej nasycone kolorem, intensywne obrazy Dominika Jasińskiego.

Jak sobie radzić z uciekającym psem? Poradnik w 3 krokach

W okresie jesienno-zimowym ryzyko ucieczki psa jest największe, ale na wiosnę ten problem pojawia się również, gdyż psy chętniej uciekają ze smyczy.

Czy spanie osobno może być dobre dla związku?

Spanie oddzielnie kojarzy się z kłótniami i problemami w związku. Czy jednak zawsze musi to oznaczać?

Co sprawia, że ludzie lubią się nawzajem?

Jedni ludzie budzą w nas strach, inni niechęć, a jeszcze kolejni sympatię. Co wpływa na naszą ocenę innych ludzi?

„Swingersi” premierowo 2 marca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

„Swingersi” to komedia, z której panie dowiedzą się o związkach wszystkiego, co chciałyby wiedzieć, ale wstydziły się zapytać. Już 2 marca br. o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” film będzie można zobaczyć w sieci Multikino.

Ceikawe tematy

Uroda

Przepisy

Dom