MIŁOŚĆ

Nasze relację międzyludzkie są elementem naszego życia. W zasadzie jego esencją. Czasem trudno sprostać oczekiwaniom naszego partnera czy partnerki, wtedy szukamy pomocy w internecie. MIŁOŚĆ jest podstawą bytu i dlatego staramy się wiele o niej pisać. Jedni jej szukają, drudzy właśnie stracili, a jeszcze inni chcieliby o nią zadbać, ale nie wiedzą jak. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię miłosne pytania.

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy powiedziała „tak”

Nie ma osoby, która nie zna Martyny Wojciechowskiej. To kobieta pełna pasji, podróżniczka, jako jedyna posiada Międzynarodową Sportową Licencję Rajdową i Wyścigową. 

Jeszcze troska czy już osaczenie? O skutkach nadopiekuńczości w związku

Czyje potrzeby zaspokaja nadmierna troska? Czy na pewno skupia się na drugiej osobie, czy jednak wynika z egoistycznych pobudek?

Celebracja kobiecości, czyli czym jest burleska

Burleska jest formą sceniczną trudną do zdefiniowania i wciąż mało znaną w Polsce. Czym różni się ona od striptizu i jaką rolę pełni w niej nagość?

Kiedy kobieta zarabia więcej od partnera…

W dobie silnych i niezależnych kobiet coraz częściej zdarza się, że to płeć piękna ma wyższe zarobki. Jak taka sytuacja wpływa na związek? Jak dbać o relację, aby nie poróżniły Was pieniądze?

Jakie komplementy chciałby usłyszeć Twój facet?

Mężczyźni tam jak samo jak my uwielbiają słuchać komplementów. Sprawdź koniecznie, co powinnaś mu powiedzieć, żeby oszalał na Twoim punkcie!

Wieczni narzeczeni. Dlaczego coraz częściej odwlekamy decyzję o ślubie?

W ostatnich latach ludzie coraz częściej rezygnują ze ślubu na rzecz nieformalnych związków. Czy tendencja ta wynika z lenistwa współczesnych ludzi? Czy jesteśmy zbyt mocno przywiązani do wygodnego życia?

„Chcę rozwodu!” – czyli o tym, jak koronawirus wywrócił do góry nogami życie Polaków

Pieniądze są jedną z głównych przyczyn rozpadu związków. Pary w Polsce i na świecie kłócą się o nie regularnie, a pandemia Covid-19 tylko nasiliła ten problem.

Sabotaż w relacji – przyczyny i objawy

Jak rozpoznać moment, w którym zaczynamy niszczyć bliską relację? Dlaczego mimowolnie doprowadzamy do takich sytuacji?

Związek z szefem – czy to w ogóle możliwe?

Wiele kobiet marzy o romansie z szefem, jednak czy taka relacja ma szanse przerodzić się w coś poważnego? Jakie pułapki czekają na obie strony takiego związku?

5 sposobów na skuteczne randkowanie na odległość

Wakacje sprzyjają wyjazdom, spotkaniom i poznawaniu nowych, ciekawych ludzi. Wiele z takich letnich znajomości przeradza się w miłość.

W jaki sposób kompleksy mogą zniszczyć związek?

Mogłoby się wydawać, że niska samoocena to tylko i wyłącznie nasza sprawa, jednak okazuje się, że rzutuje ona również na nasze relacje z ludźmi.

Dlaczego mężczyzna ma potrzebę zniewolić w sypialni kobietę – Bądź moją suką

Związek, partnerstwo, małżeństwo to kręta droga do osiągnięcia namiastki szczęścia. Co, gdy po wielu latach oddalamy się od siebie mentalnie i fizycznie?

Czy psychoterapia dla par jest skuteczna?

Zgodnie z dotychczasowymi raportami liczba rozwodów w Polsce rośnie z roku na rok. Główne przyczyny tego stanu to zdrady, problemy finansowe, kryzys, uzależnienia, a także niezgodność charakterów. Jednym z rozwiązań tych wszystkich trudności jest psychoterapia dla par i małżeństw.

Razem, ale osobno, czyli o samotności w związku

Każdy z nas doświadcza samotności, niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku czy nie. Jak to się dzieje, że będąc w romantycznej relacji, czujemy się czasami osamotnieni?

Flirt, czyli gra niedomówień. Dlaczego mniej znaczy czasem więcej?

Aż 96 procent singli szuka trwałego związku, a w nim najważniejsza jest dla nich miłość. W Polsce blisko 6 mln osób miesięcznie poszukuje miłości w Internecie. Oto instrukcja obsługi randek w Internecie!

Ceikawe tematy

Uroda

Wielkanocne paznokcie aż kuszą wzorami!

Święta wielkanocne już wkrótce... czy macie już pomysły na wielkanocne paznokcie z tej okazji? Sprawdźcie nasze propozycje!

Przepisy

Pomidory faszerowane serem feta i szpinakiem

Grunt to przyprawy! By przekonać się o ich potencjale wypróbuj przepis na faszerowane pomidory!

Dom