MIŁOŚĆ

Nasze relację międzyludzkie są elementem naszego życia. W zasadzie jego esencją. Czasem trudno sprostać oczekiwaniom naszego partnera czy partnerki, wtedy szukamy pomocy w internecie. MIŁOŚĆ jest podstawą bytu i dlatego staramy się wiele o niej pisać. Jedni jej szukają, drudzy właśnie stracili, a jeszcze inni chcieliby o nią zadbać, ale nie wiedzą jak. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię miłosne pytania.

Razem, ale osobno, czyli o samotności w związku

Każdy z nas doświadcza samotności, niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku czy nie. Jak to się dzieje, że będąc w romantycznej relacji, czujemy się czasami osamotnieni?

Flirt, czyli gra niedomówień. Dlaczego mniej znaczy czasem więcej?

Aż 96 procent singli szuka trwałego związku, a w nim najważniejsza jest dla nich miłość. W Polsce blisko 6 mln osób miesięcznie poszukuje miłości w Internecie. Oto instrukcja obsługi randek w Internecie!

Jak wygląda relacja z narcyzem?

Związek z osobą o cechach narcystycznych jest toksyczny i w wielu przypadkach kończy się traumą emocjonalną dla ofiary. Aby tego uniknąć, należy być wyczulonym na pewne sygnały.

„Zjedz jeszcze kawałek”, czyli kim są dokarmiacze?

Mówi się, że kochanego ciała nigdy nie za wiele. W kontekście dokarmiaczy jest to duże niedopowiedzenie, ponieważ dla nich tego kochanego ciała zawsze jest za mało.

Czy mamy do czynienia z kryzysem męskości?

Zmiana ról społecznych, która nastąpiła w ostatnich latach przyczyniła się do rozpoczęcia debaty na temat kryzysu męskości. Na czym ma on polegać i czy rzeczywiście powinniśmy z nim walczyć?

Przestań rozpamiętywać przeszłość i zacznij żyć

Nie da się iść przez życie, cały czas oglądając się wstecz. Zaakceptuj to, czego nie możesz zmienić i żyj "tu i teraz".

Miłość z wielkiego ekranu w prawdziwym życiu

Związki w komediach romantycznych zawsze są pełne wielkich wyznać oraz romantycznych gestów. Niestety taki wzorzec relacji nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Love is in the air. Czyli jak zarazić się wirusem miłości?

W obliczu globalnego zagrożenia największą inwestycją jest kapitał w prawdziwą relację opartą na uczuciu, wsparciu i zrozumieniu. W powietrzu unosi się wirus, ale miłości!

Bez lęku przed samotnością? Oto, jak Polki spędzają kwarantannę!

Wiemy, co Polki robią podczas kwarantanny, jak ją spędzają i jakie emocje wyzwala w nich ten nietypowy czas.

Jakich mężczyzn pragną kobiety?

Jakie cechy kobiety najbardziej cenią u mężczyzn? Kim jest "facet idealny" i czy w ogóle istnieje? Prezentujemy najbardziej pożądane typy mężczyzn.

Panseksualizm, czyli niczym nie skrępowana wolność

Poza trzema podstawowymi orientacjami seksualnymi istnieją jeszcze tożsamości seksualne. Jedną z nich jest panseksualizm. Na czym polega?

Jak okazać miłość w związku na odległość?

Miłość często utożsamiana jest z czułością i fizycznością. Co zrobić jeśli nasz partner jest daleko od nas, a zależy nam, aby czuł naszą miłość i zaangażowanie? Jak poradzić sobie z okazywaniem uczuć drugiej połówce kiedy dzielą Was kilometry?

Różnica wieku w związku – na co należy się przygotować?

Dojrzali mężczyźni potrafią oczarować niejedną kobietę, jednak relacja ze starszym od siebie partnerem czasami bywa trudna.

Jak utrzymać związek na odległość?

Utrzymanie relacji na odległość to wyzwanie, któremu potrafi sprostać niewiele par. W taki związek trzeba włożyć bardzo dużo pracy.

Kobieca seksualność – z czym Polki przychodzą do seksuologa?

Seks wciąż jest w Polsce tematem tabu, nie dziwi więc fakt, że wizyty u seksuologa, mimo iż pożyteczne, nie są zbyt popularne. Czego właściwie możemy dowiedzieć się za zamkniętymi drzwiami?

Ceikawe tematy

Uroda

Przepisy

Patison – hit sezonu wakacyjnego

Kuzyn popularnej cukinii i uwielbianego przez Polaków kabaczka. Choć łączy ich pochodzenie, z wyglądu niewiele mają ze sobą wspólnego. Patison bowiem, w odróżnieniu od innych „dyniowatych”, ma niezwykle charakterystyczny kształt, a sam smak jest znacznie delikatniejszy. Za co jeszcze pokochać można to warzywo?

Dom