PIENIĄDZE

Jak je pomnożyć, jak zarabiać robiąc to co się lubi. Czy i na jakie dziedziny życia mają największy wpływ? Czy każdy z nas może stać się milionerem? Od czego zależy sukces finansowy? Każdy chce znać odpowiedzi na te pytania, ponieważ każdy z nas marzy o zrobieniu zawrotnej kariery z adekwatnym wynagrodzeniem. Co piszczy w świecie wielkich finansów? Tego dowiecie się właśnie tu.

Kredyty hipoteczne w dobie koronawirusa

Koronawirus jest zagrożeniem nie tylko dla zdrowia i życia ludzi na całym świecie, ale również dla wielu gałęzi gospodarki, w tym dla sektora bankowego. Obecna, dynamicznie zmieniająca się sytuacja może spowodować niepewność dotyczącą życiowych decyzji takich jak zakup nieruchomości.

Kredyt na dowód na niewielką kwotę. Czy to dobry pomysł na szybki zastrzyk gotówki?

Polacy chętnie korzystają z produktów kredytowych – szczególnie na małe kwoty. Taki szybki zastrzyk gotówki przydaje się głównie w przypadku nieprzewidzianych wydatków.

Jak dokonać zwrotu z Allegro? – Poradnik

No więc kupiłaś buty na Allegro. Są śliczne, w idealnym kolorze, z miękkiej włoskiej skórki, z piękną czerwoną podeszwą (czerwone podeszwy są wciąż w modzie, nie?) i obcasem idealnej długości.

RRSO czy wysokość raty – na co częściej zwracają uwagę pożyczkobiorcy?

85 proc. Polaków dokładnie analizuje decyzję na temat zaciągnięcia zobowiązania finansowego. Najbardziej uważnie sprawdzamy, czy będzie nas stać na spłatę rat – wynika z badania Ipsos MORI.

Jakie uprawnienia ma firma windykacyjna? Sprawdź!

Masz na swoim koncie długi i kontaktuje się z Tobą firma windykacyjna? Możesz zastanawiać się, na jakiej podstawie to robi oraz jakie ma uprawnienia. Dowiedz się, jaki jest zakres działalności takiego podmiotu i dlaczego warto z nim podjąć współpracę.

Chwilówki online – co musisz o nich wiedzieć ?

Aktualnie mamy do dyspozycji wiele produktów, które mogą nam pomóc w przypadku problemów finansowych.

Sądy prostują zawiłości interpretacyjne fiskusa

Liczba skarg kasacyjnych związanych z postępowaniami dotyczącymi podatków stale rośnie – można przeczytać w „Informacji o działalności sądów administracyjnych w 2018 roku” wydawanej przez Naczelny Sąd Administracyjny.

Co musisz wziąć pod uwagę, wybierając najlepsze konto dla studenta?

Konto studenckie to jeden ze specjalnych produktów oferowanych przez bank dla osób zdobywających wykształcenie, które oczekują prostego rachunku bez dodatkowych opłat.

5 typów pracowników, których warto zatrudniać i 5, których lepiej unikać

Często o pracowniku więcej, od nazwy ukończonej uczelni, może powiedzieć to, jak organizuje sobie dzień. Oto 5 typów pracowników, których warto pozyskać.

Czy to już czas, by zmienić pracę?

Takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień a raczej do nich dojrzewa. Nie warto rezygnować z pracy pod wpływem impulsu czy w złości. Lepiej spokojnie zdecydować, czy to na pewno dobry czas na zmiany.

Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna odgrywa kluczowe znaczenie w procesie rekrutacji. Co zrobić, aby dobrze na niej wypaść i zdobyć wymarzoną pracę?

W poszukiwaniu mieszkania – na co zwrócić uwagę?

Zakup mieszkania to jedna z najpoważniejszych inwestycji, jakich przyjdzie nam dokonać. Dlatego podjęcie ostatecznej decyzji często poprzedzone jest tygodniami poszukiwań, poznawania okolicy oraz analizowania wszelkich korzyści i wad danego lokum. Sprawdźcie, jak powinien przebiegać proces szukania mieszkania?

„Szefie, czy możemy porozmawiać…”, czyli kiedy i jak powiadomić pracodawcę o tym, że spodziewamy...

O ile dzielenie się radosną nowiną z rodziną i przyjaciółmi zwykle nie przysparza nam większych problemów, gdyż ze szczęścia przeważnie mamy ochotę wykrzyczeć całemu światu, że jesteśmy w ciąży, o tyle myśl o poinformowaniu o tym fakcie pracodawcy, w większości wypadków studzi nasz entuzjazm.

Przestrzeń kreatywna w pracy

Współczesny rynek przekonał się już, że praca nie musi być przykrym obowiązkiem. Coraz więcej firm stawia na nowatorskie rozwiązania.

Pozycja amerykańskiego dolara w światowych finansach

Jednym z ważnych elementów działalności przedsiębiorstwa jest śledzenie zmian zachodzących w światowej gospodarce i finansach. W pierwszej kolejności warto sprawdzić jak wygląda pozycja głównej światowej waluty rezerwowej - dolara amerykańskiego. 

Ceikawe tematy

Uroda

Przepisy

Karnawałowe przekąski z owocami w wersji fit: Słodki deser w ananasie

Karnawał to idealny czas na organizowanie przyjęć w gronie znajomych. Warto pamiętać, że oryginalne i pyszne przekąski to połowa sukcesu udanej imprezy. Tworząc karnawałowe menu warto jednak postawić na zdrowe owoce z puszki. Dzięki nim nie tylko w szybki i łatwy sposób przygotujemy smaczne oraz pełne witamin przekąski, ale również zadbamy o figurę po świętach.

Dom