Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz dział

Temat

Treść wiadomości

Redakcja:

OBCASY.PL
ul. Obrazkowa 2 lokal 3, piętro 1
03-188 Warszawa

+48  512 936 995

Kontakt:

[email protected] – w sprawie patronatów

[email protected] – reklama w serwisie

[email protected] – informacje prasowe

Wszelkie przesłane do Redakcji materiały, mogą zostać wykorzystane w rodzimych serwisach i blogach z grupy Obcasy bez informowania nadawcy. Przekazanie materiałów jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na publikację w pozostałych serwisach.

[email protected] – w sprawie współpracy dziennikarskiej

Dane kontaktowe:

Redaktor naczelna: Monika Rebelak [email protected],

Wszelkie zapytania związane z organizacją Koktajlu Kobiet Sukcesu należy kierować na [email protected]

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji materiałów w dogodnym dla redakcji czasie i kolejności oraz niepublikowania materiału bez podania przyczyny. Materiały mogą ulegać korekcie, modyfikacjom, a nadesłane zdjęcia, mogą ulec obróbce graficznej. Przesłanie materiałów jest wyrażeniem zgody wg zasad redakcji.

* Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale również niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Zostałam poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość naniesienia poprawek oraz  zażądania zaprzestania ich przetwarzania i przechowywania. Administratorem danych osobowych jest Fimedia Monika Rebelak z siedzibą w Warszawie.