Szybka pożyczka na remont mieszkania

  • Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Nie mamy zdolności kredytowej, więc pozostaje nam pożyczka.
    U kogo dostaniemy 10 tysięcy na rozsądnych warunkach?
    Najlepiej z okresem spłaty na 2 lata. mamy już kredyt hipoteczny, stąd pozostaje tylko opcja pożyczki. Pomysły?

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Z MikroRata na spokojnie dostaniesz takie pieniądze. To na jakich warunkach widzisz od razu na stronie, tam gdzie składasz wniosek. Kalkulator pokazuje RRSO i całkowite koszty kwotowo. Oni nie sprawdzają BIK, ale musisz jakieś dochody wykazywać.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Z kalkulatora wychodzi całkiem przyjemnie. Dziś puszczę wniosek, zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Wprawdzie na gwałt tych pieniędzy nie potrzebuję już dziś, ale gdyby nam od razu je przyznano, to na pewno byłabym spokojniejsza. Dzięki – trochę ofert przeglądałam i nie widziałam u innych podobnych warunków.

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    W takim wypadku nie ma na co czekać. Wcześniej zaczniesz spłacać, to wcześniej spłacisz. A może nie będzie potrzebna aż taka suma i oddasz wcześniej? Chyba tak będzie dużo łatwiej.

    amanda1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mi w takiej sytuacji bardzo pomogła firma remontowa (Complete Home). Nie jest to może częste, ale jest to jedna z firm, które mają usługę finansowania. Dzięki temu nie musiałam szukać, bo oni pomogli mi znaleźć miejsce gdzie dostałam kredyt na dobrych warunkach.

    Kasjopejka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Byłam w podobnej sytuacji, z tym, ze potrzebowałam jakieś 3 tysiące na dokończenie remontu mieszkania. Wspomogłam się, pożyczając pieniądze od Łatwy Kredyt – dogodna oferta na pilne wydatki. Po weryfikacji o trzymałam smsa o tym, że przyznano mi pożyczkę. W moim przypadku korzystna była możliwość spłaty przed terminem.

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Z pożyczką zawsze jest kicha. Może warto poprosić najbliższych?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    To wtedy z najbliższymi jest kicha 😉 Ja nie lubię pożyczać od rodziny, a już na pewno nie takie kwoty, jakie są potrzebne na remont. Wolę mieć w takim przypadku umowę czarno na białym z kimś, z kim później nie muszę siedzieć przy wigilijnym stole 😉 Jeśli o oferty banków i nie tylko chodzi to naprawdę można znaleźć całkiem niezłe. Ostatnio wpadła mi w oko oferta hapi pożyczki, rrso 9-10% to bardzo miłe zaskoczenie.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Z rodziną to na zdjęciu, ale ze znajomymi też słabo a bocian? ktoś brał tam kredyt?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybka pożyczka na remont mieszkania"

Przewiń na górę