czy szkła kontaktowe?

  • Autor
    Odp.
  • petertohen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Która opcja jest lepsza przy wadzie wzroku -2 na każde oko?
    jakie marki okularów/szkieł kontaktowych polecacie? 🙂
    [usunięto_link]

    aleksmcqueen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jeśli to są Twoje pierwsze soczewki, wybieraj z wysoką zawartością wody, ok.80-90%, nie są tak odzcuwalne na oku.

    suzanna.w
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Polecam soczewki Johnson&Johnson Acuvue, dobrze nawilżają, ja nosiłam zwykle ponad 3 tygodnie, kupując soczewki 2 tygodniowe 😀

    Julialin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Okulary chyba są najzdrowsze. Nie wiem jak mogą przeszkadzać.

    Mnie bardziej wkurzają soczewki. To przez nie oko ciągle się wysusza i co trochę trzeba zakraplać. Na basen w soczewkach nie pójdziesz, w jeziorze, czy w morzu też się nie pokąpiesz z soczewkami, bo bakterie wejdą pod soczewkę i już nie wyjdą, można dostać zapalenia spojówek w najlepszym wypadku. To badziewie i tyle.

    Galarretka_31
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja właśnie się zastanawiam nad soczewkami, ale nie wiem od czego zacząć poszukiwania i co zrobić :// Może w wakacje podejdę do okulisty i w końcu sprawdzę co i jak :/

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja też się zastanawiam właśnie nad szkłami kontaktowymi, bo okulary już na prawdę mnie męczą, a takie noszenie w lato, gdy człowiek się poci i przy nosi jest dramat to już w ogóle mnie nie cieszy.

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja bym sie zdecydoidowala jednak na okulary. Wyglada sie w nich seksowniej i w ogole :)w

    Yuliia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja okularki polecam z paris optique- mam już 5 lat i jestem zadowolona, zerknij sobie na ich stronę 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy szkła kontaktowe?"

Przewiń na górę