Wybielanie zębów przed ślubem – jaką metodą

  • Autor
    Odp.
  • Ola z Krakowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Heja wszystkim! Mam w planach wybrać się na wybielanie przed ślubem 🙂 Jaką metodę polecacie najbardziej i gdzie robiłyście (jesli byłyście zadowolone). Interesuje mnie Kraków

    JudytaJot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja robiłam metodą nakładkową i uważam, że efekt jest naprawdę widoczny. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy potem odpowiednio dbasz o zęby, ale mnie właśnie wybielanie zmotywowało do tego, żeby o nie bardziej zadbać, bo mi było szkoda efektu 😉 W razie czego mogę polecić Scandinavian Clinic, to jest praktycznie na rynku, dokładnie przy placu Szczepańskim

    el-beauty
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najważniejsze to zrobić wybielanie w profesjonalnym gabinecie i nie bawić się w żadne domowe naturalne metody! Tylko wtedy będzie dobry efekti zęby będą naprawdę piękne. Slub to zbyt ważny moment, by próbować czegoś niesprawdzonego. Musisz pójść do doświadczonego stomatologa i on Ci wszystko podpowie. Popytaj o różnice i jego opinie. Najważniejsze to szybki efekt i żeby się utrzymywał jak najdłużej. Ja miałam 5 miesięcy temu wybielanie lampą Beyond w Smile Expert we Wrocławiu . Zęby wyglądają świetniei jestem bardzo zadowolona. Dużo też zależy od tego jak o nie zadbasz po zabiegu, ale to jest Twój najważniejszy moment, więc na pewno idealnie :))

    dentamed
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja wybielałam w klinice DentaMed. Jestem bardzo zadowolona, uważam, że to najlepszy dentysta w Krakowie.

    lesna monia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    No tez bym chyba się udała do stomatologa bo najbezpieczniej

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    A na czym opiera się ta metoda nakładkowa??? Pierwsze słyszę..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybielanie zębów przed ślubem – jaką metodą"

Przewiń na górę