czy to jest normalne ?

  • Autor
    Odp.
  • agata.eliza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    czeżć dziewczyny mam taki problem i chcialabym zeby ktoż mi doradził. jestem z chlopakiem ok roku obecnie przebywamy razem w angli, ost mój facet poznał jakas laske na nk z tej samej miejscowosci w polsce co i my. no i zaczal z nia pisać myslalam ze to nic nieznaczaca rozmowa bo tylko tyle mi powiedzial,ale co sie okazuje wział sobie jej nr gg i piszą sobie , dowiedzialam sie tego bo weszlam na jego gg i przeczytalam jego archiwum, on sam nie pozwala mi pisac z innymi facetami jest zaraz zazdrosny a tu on sam pierwszy wzial jej nr i napisal do niej , fakt nie ukrywal ze ma dziewczyne itd hehe najlepsze bylo to jak ona zapytala ile ja mam lat ,on odp ze 22 a ona na to ze jestem juz stara,a ten bawół nawet za mna nie obstał, najbardziej wkurzyly mnie teksty w stylu ze o tej i o tej godzinie bedzie sam w domu i ze wtedy moze do niego pisac, alboze on bedzie pisal do niej pierwszy bo tak bedzie najlepiej, albo ona pisze mu ze jak twoja panna zobaczy to cie zostawi , a on jej odp ze juz nie zostawi bo to ona sie mnie trzyma ,a nie ja jej. no to to juz chyba przesada, narazie mu nic nie powiedzialam ze o tym wiem bo chce zobaczyc czy bedzie ciag dalszy tej znajomosci. co wy o tym sadzicie dziewczyny pomozcie ….[/b]

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Jakby to była koleżeńska rozmowa to nic bym nie powiedziała, ale skoro On chce to ukrywać, bo mówi że może pisać jak Ciebie nie ma to już jest coż nie tak. Zastanów się spokojnie nad tą sytuacją. I poczekaj co on zrobi…
    I sądzę że nie powinnaż czytać Jego archiwum.

    agata.eliza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    co prawda powiedzial mi o tym ze z nia pisal ,ale nie powiedzial ze na gg sklamal jak go o to pytalam bo powiedzial ze na nk raz napisala. pisal jej o mnie itd ze chce sie ze mna zareczyc wiec niewiem czy jest sens mu robic awanture bo powie ze nic nie ukrywal no pozatym pisaniem bo pewnie wiedzial ze bede zla o byle co- tak stwierdzi. czasem warto jest zajrzec w archiwum niz zyc w niewiedzy ,sama niewiem co jest lepsze

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    może jemu chodzi o to żeby wzbudzić w Tobie zazdrożć? Spokojnie podejdź do tematu i nie rób mu awantur, może mu się znudzi…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    może najwyższa pora naprawdę szczerze porozmawiać?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy to jest normalne ?"

Przewiń na górę