• Autor
    Odp.
  • karolination
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Mam pytanie: czy lubicie, gdy faceci adorują wasze stopy?
    Jeżeli tak, to w jaki sposób i w jakich sytuacjach?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Adoracja stóp?! 😆

    Aaa to ja najbardziej lubię taką aż sakralna adorację tzn. ołtarzyk ze zdjęciami moich stóp,żwiece,kadzidło,bicie pokłonów kilka razy dziennie itd… 😆 😆 😆

    a tak poważnie-to temat przewijał się już miliony razy-najpierw „szukaj” potem zakładaj temat-nigdy odwrotnie.

    maju
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a tak poważnie-to temat przewijał się już miliony razy-najpierw „szukaj” potem zakładaj temat-nigdy odwrotnie.

    wiesz, jak ktos jest nowy na tym forum to raczej nie bedzie znal wszystkich tematow jakie sie tu pojawily 😕

    powracajac do tematu: UWIELBIAM! 😀 😆 😀

    karolination
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    maju: I tak trzymaj.
    Są może jakież szczególne techniki jakie lubisz przy ich pieszczotach?
    Możesz opisać, jakie masz z tym dożwiadczenia?
    Lady_Kala: widzę, że słowo „adoracja” kojarzy ci się dożć jednoznacznie i nie potrafisz zrozumieć, że gdy dziewczyna ma ładne stopy to niejeden facet może darzyć uwielbieniem ( adoracją). Faceci po prostu uwielbiają je pieżcić, co wiem z autopsji. Szkoda, że nigdy tego nie dożwiadczyłaż, bo to bardzo przyjemne uczucie.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Skąd możesz wiedzieć czego w życiu dożwiadczyłam a czego nie?! 😆

    Poprostu żmieszą mnie takie idiotyczn etematy,których i tak było już na forum mnówstwo-a to czy ktoż jest tu nowy czy nie niczym nie żwiadczy: na każdym forum obowiązuje zasada: najpierw w wyszukiwarce sprawdzasz czy taki temat już nie istnieje a sopiero potem zakładasz!

    A że mi się adoracja kojarzy jednoznacznie?! A znasz pojęcie takie jak cynizm?!

    karolination
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    To forum jest nienormalne. Ilekroć próbowałam założyć jakiż nowy wątek, to zawsze dowiadywałam się ,że taki temat już był i żeby nie zaczynać znowu o tym samym.
    Tematów związanych z erotyką i życiem seksualnym nie ma przecież nieskończonej ilożci. Co z tego, że temat był np. poruszany 2 lata temu. Znaczy to pewnie, że jeżeli teraz chcę pogadać z kimż na jakiż temat pogadać , wymienić poglądy, to mi nie wolno, bo już kiedyż ktoż o tym pisał. W ten sposób nie założycie żadnego tematu, bo wszystko już było.
    To forum powoli zresztą staje się martwe, co widać po ilożci zakładanych nowych wątków.
    Chcesz założyć nowy temat, wymienić się dożwiadczeniami, to nie możesz, bo ktoż już kiedyż na ten temat pisał. To jest chore.
    Zostańcie sobie sami z taką filozofią, ja się z tego forum wynoszę

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Nie,nie znaczy to,że nie można gadać o czymż co już kiedyż było poruszane-znaczy to,że zamiast zakładać nowy temat wynajdujesz w wyszukiwarce poprzedni temat i go odżwieżasz tzn piszesz w nim to co Ty masz do powiedzenia w danym temacie! Nie robi się burdel związany z dublowaniem tematów i wszyscy są zadowoleni-tzn jak widać nie wszyscy w sumie 😆

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ble ble ble

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " adoracja stóp"

Przewiń na górę