• Autor
    Odp.
  • donikaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam wszystkich!
    Nie wiedziałam w jakim dziale to napisać. Potrzebuję pomocy, rady.
    Mam 20 lat i nigdy nie współżyłam z chłopakiem ani nawet się nie zbliżyłam do żadnego.
    Miesiąc temu poznałam fajnego kolesia, z którym zaczęłam się spotykać.
    W ten weekend byłam z nim na obozie-wyjeździe.
    Troszkę wypiliżmy i wyłączyły mi się zahamowania.
    Postanowiliżmy się p****żć do lasu na spacer. Tam się całowaliżmy, pieżciliżmy. W pewnym momencie doszło do wytrysku. Nie uprawialiżmy seksu.
    Po powrocie do reszty, do ogniska siedzieliżmy tam może z 3 godzinki.
    Potem poszliżmy spać i znów doszło do zbliżenia. Zdjął mi spodnie i zaczął palcami „robić mi dobrze”.
    Wiadomo jak wygląda z toaletą w takich miejscach- były toi toie, brak jakiegokolwiek kranu.
    Na drugi dzień Tomek zaczął się obawiać, że mogę zajżć w ciążę. Nie jestem dożwiadczona i nie wiem jak to wygląda. Nie wierzyłam mu, bo przecież nie doszło do stosunku, ale on wyjażnił mi że obawia się, że mogło zostać coż z plemników na ręce.
    I teraz cały czas nie może dać mi to spokoju, czy jest jakież ryzyko, że mogę zajżć w ciążę przez to?
    Wiem, że to głupie pytanie, ale z moją wiedzą na ten temat, nie wiem czy muszę się obawiać tego. A wolałabym spokojnie spać;)

    Bardzo proszę o odpowiedzi i o pomoc.
    Z góry dziękuję!
    Marta.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Możesz spać spokojnie,na pewno nie doszło do zapłodnienia,poza tym z tego co opisujesz wynika,że żaden plemnik nie został na ręce Twojego chłopaka,a nawet jeżeli to nie przeżyje do dnia następnego,więc pod tym względem spokojna głowa. Inna sprawa że ze względów czysto higienicznych warto zadbać o toaletę.

    karolinusek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A nie masz przystosowania do zycia w rodzinie w szkole? Nie uczono Cie w jaki sposob powstaja dzieci. Wybaczcie ale rece opadaja kiedy 20 latka nie wie..

    wegekaska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Woooooowwwwww….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciąża."

Przewiń na górę