Co zamiast kwiatów?

  • Autor
    Odp.
  • julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Wypada. Fajny prezent. My tez nie chcielismy kwiatow – prosilismy alkohol:)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Myżlę, że kwiaty to przeżytek, nie ma co z nimi zrobić.Jak uschną nie ma żadnej pamiątki.
    Poduszka ze zdjęciem pary młodej jest dobrym pomysłem 🙂
    My prosiliżmy o winko lub zdrapki totolotka 🙂

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    kupony lotto 😀

    ladidadi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Albo maskotki które można potem oddać do domu dziecka:) lub zostawić swojemu przyszłemu dzieciakowi:)

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Maskotki lub słodycze- to wydaje się lepszym rozwiązaniem zamiast kwiatów jeżeli chcemy oddac to potem dzieciakom. Jeżli nie,to polecam dobry alkohol.

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Wino lub losy lotto, osobiżcie wolałabym to drugie 😉 Spotkałam się też z artykułami szkolnymi, które miały być przeznaczone na wyprawkę dla dzieci z ubogich rodzin, ale podobno jakież kruczki prawne komplikują sprawę ://

    hiacynta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    a moi znajomi poprosili o … czystą. w zaproszeniu napisali nawet, że proszą o pana tadeusza ;b

    chodziło o to, że mieli ograniczony budżet, a w ich okolicy nie wypada robić żlubu 1-dniowego, dlatego alkohol, który dostali przeznaczyli na poprawiny 🙂 można i tak, gożcie nie protestowali ;b

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Dobre winko:)

    Ironiqa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja na swoim weselu czężci osób włożyłam do zaproszenia prosbe o kupony lotto, a pozostałym o dobre winko (w razie gdyby, żaden kupon nie wygral chcialam cos mieć 🙂 ) Dzieki kuponom wygralismy 420zł i do tego otrzymalismy ze 20 butelek wina 😀

    Bylam tez na weselach, gdzie proszono o słodycze lub zabawki i przybory szkolne (zeby zawieźć je do domu dziecka) oraz o karmę dla psów (zeby zawieźć do schroniska).

    Byłam tez na weselu gdzie młodzi chcieli otrzymac książki do własnych zbiorów. ostatnio jednak pierwszy raz byłam na weselu gdzie proszono gożci, by zamiast kwiatów przynieżli CD z muzyką – w dodatku młodzi nie mowili co chcą, tylko wybór należał do gożci. Dosc ryzykowny pomysl, ale z drugiej strony fajny, bo będą mieli rożnorodne zbiory muzyczne i kazda plyta będzie im się kojarzyc z kims konkretnym 🙂

    olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Witam,

    w ogóle nie podoba mi sie ten pomysł. Kwiaty były tylko symboliczne, dodatkiem do prezentu, a teraz chcecie jeszcze coż dodatkowo.
    Rozumiem tylko zbieranie pieniążków na schronisko, albo jakież przybory do domu dziecka. Ale nic dla siebie dodatkowo – to pazernożć.

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zamiast kwiatów można prosić o jakąż maskotkę dla dziecka jeżli się ma oczywiżcie a tak to nie wiem, ewentualnie kupon lotto, to groszowa sprawa a jak się coż trafi to super sprawa 😉

    tkoala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Bardzo dobrze kwiaty są przereklamowane:P

    Artichoke
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    U nas była skrzynka do której zbieraliżmy datki na hospicjum dziecięce.

    hiacynta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    bardzo dobry wybór, uważam że Pan Tadeusz to bardzo dobry alkohl, pozatym jest elegancki i dobry na każdą okazje. Latwo do dostać [usunięto_link] i cena też jest przyzwoita 🙂

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    My dawaliżmy już zgodnie z życzeniem wino, ksiązki, płyty…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zamiast kwiatów?"

Przewiń na górę