• Autor
    Odp.
  • Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 0
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Witam wszystkie Panie 馃槈 Mianowicie mam problem i chcia艂abym si臋 Was poradzi膰. Mam 16 lat. W sylwestra prze偶y艂am sw贸j pierwszy raz… niestety nie za bardzo udany… A pytanie dotyczy tego, dlaczego, gdy m贸j ch艂opak np. wk艂ada mi „tam” g艂臋biej palca to boli ????? ;( Wiem, 偶e przy pierwszym razie mog艂o bole膰, ale dlaczego przy pieszczotach te偶 ?? ;( Pom贸偶cie ;(

    xyz
    Member
    • Temat贸w: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    bo np mogl miec dlugie paznokcie i cie urazic i masz podraznione miejsce. bo np nie bylas wystarczajaco wyluzniona. bo np partner nie byl wystarczajaco delikatny. jest mnustwo przyczyn z powodu ktorych moglo cie bolec.
    a swoja droga szybka jestes. zabezpieczaj sie chociaz przed aids. niech partner ma zawsze umyte rece! uwierz mi ze wychowywanie dziecka nie jest latwym zadaniem

    eta
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wlasnie moze nie jest delikatny ;/

    reeversed
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A moze poprostu nie jestes podniecona podczas pieszczot? Pochwa kiedy jestes podniecona jest duzo bardziej ukrwiona, a co za tym idzie 'przystosowana’ do 'przyjmowania’ Twojego mezczyzny, jego paluchow i nie tylko 馃檪
    Swoja droga skoro masz 16 lat mozesz byc poprostu nie gotowa na wspolzycie, czasami narzady rozrodcze dojrzewaja nieco pozniej…jestes pewna ze pozbylas sie b艂ony dziewiczej? i co tak w艂膮sciwie znaczy 'g艂臋biej’? moze ma tak dlugasne palce ze dotyka szyjki macicy a wtedy bol jest niemi艂osierny:?

    atze
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 4
    • Pocz膮tkuj膮cy

    No hmm coz. tekst ze mzoe jeszcze nadal jestes dziewica jest supeR 馃槅 NO ALE SWOJA DROGA TO MOZE POPROSTU NIECH OD RAZU SIE NIE ZABIERA TWOJ CHLOPAK DO TEGO TYLKO NAJPIERW NIECH SPROBUJE INACZEJ CIE PIESCIC ROZLUZNIC I TY SIE NIE BOJ I MOZE TO JEST ROZWIAZANIE

    majka8519
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    za to ja mam taki problemik ze jak kocham sie z moim lubym np od tylu strasznie mni cos boli w srodku jak tak mnie dociska mocniej nie wiem od czego i dlaczgo odrazu podkreslam z to nie moj pirwszy raz bo mialam bo loooo dawno.. bynajmnij kidys tgo ni mialam bylo wszystko oki a teraz nistety cos mnie boli:(

    tigerka
    Member
    • Temat贸w: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie martw sie!Czasem jest to bolesne klucie a to dlatego,ze wlasnie ma nie obciete pazurki na palcach i dlatego Ciebie boli.Tak samo odczowasz bol bo nie ejstes jeszcze w pelni podniecona.Tez czasami mam bole to wtedy mowie chloppakowi zeby nie robil paluszkiem. 馃槼 馃槼
    To normalne wiec nie przejmuj sie!:) Radze Twojemu partnerowi by byl delikatny i nie zmuszal Ciebie do niczego.A jak Ciebie boli to powiedz to swojemu facetowi.Nie kazda kobieta to lubi.

    Pozdrawiam.

    emotional_woman
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    mnie bolalo za moim pierwszy razem, drugim, trzecim …
    nie bylo tak hop siup 馃檪
    ale teraz ju偶 jest ok.

    Misia
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    A swoja droga, jakie to nie sprawiedliwe ze to zawsze boli kobiete a nigdy faceta….

    Serrafina
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    Wbrew pozorom facet-gigant to nic fajnego, gdy偶 o ile rozrywanie na wst臋pie mo偶na prze偶y膰, to obijania szyjki ci臋偶ko…
    Tu jednak zdecydowanie jestem za tym, 偶e si臋 dziewucha zestresowa艂a, s艂abo podnieci艂a, a do tego facet pewnie jeszcze te偶 nie umie za wiele.
    Na pocz膮tek dobrze by ci臋 kilka razy przynajmniej tak pie偶ci艂, a偶…sama b臋dziesz mia艂a ochot臋 na niego wskoczy膰, no i jak co偶 mu nie wychodzi to przesu艅 jego r臋k臋 i poka偶 co ma robi膰, lub nawet zr贸b to troszk臋 sama na jego oczach (zwariuje!).
    Mi艂ego sp贸lkowania 馃槈

    vega
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    mnie te偶 bola艂o za pierwszym razem, ale za kolejnymi by艂o ju偶 ok. B贸l by艂 pewnie st膮d, ze by艂am zestresowana i bardzo zdenerwowana, a przez to nie by艂am wystrczaj膮co hmm…wilgotna, by sie kocha膰 i czerpa膰 z tego przyjemno偶膰.

    Manora
    Member
    • Temat贸w: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Boli, bo jestes za ma艂o nawil偶ona, zapewne o to chodzi. A co do palc贸w, to ch艂opak musi troch臋 po膰wiczy膰, bo pewnie robi to bez wyczucia i my偶li, 偶e jak g艂臋biej w艂o偶y r膮czk臋, to jest wi臋ksza przyjemno偶膰. A to jest bzdura. Nast臋pnym razem naprowadz go sama i b臋dzie przyjemniej:P

    Misia
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    a no i oczywiscie „—” nie zapomnij nam zdac relacji 馃槈

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Czemu boli ? ;("

Przewi艅 na g贸r臋