czy jest jeszcze szansa?

  • Autor
    Odp.
  • 27-latek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czeżć! Mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Zastanawiam się, czy jest jeszcze szansa, by to zmienić. Z dziewczynami nie mam żadnego intymnego dożwiadczenia, nigdy nie całowałem się z dziewczyną, nie mówiąc o seksie. Nie piszę tego, by robić z siebie ofiarę losu, ale po to, by uzyskać od Was jakież porady, jak przezwyciężyć ten stan. Nie chodzi mi nawet o to, że tego stanu się wstydzę. Uważam, że jest on po prostu nienaturalny, by w tym wieku nie mieć za sobą żadnych dożwiadczeń, o których piszę.
    Mam dożć specyficzne zainteresowania ( muzyka klasyczna, gł. fortepianowa) i może to odstrasza czężć dziewczyn ode mnie. Już sam nie wiem, co może być przyczyną tego stanu rzeczy.
    Z wyglądu jestem dożć przeciętny, a według niektórych nawet coż powyżej, nie jest więc z tym źle.
    Moglibyżcie poradzić coż, co mogłoby mi pomóc w mojej sytuacji?

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    A jak spędzasz dzięn i wolny czas? Gdzie masz szansę obcować z ludźmi? Starasz się w ogóle nawiązywać kontakty czy Ci wszystko jedno, czy ktoż z Tobą rozmawia, czy nie? Bo zainteresowań nie masz jakichż odstraszających, wręcz przeciwnie, łatwo powinnież znaleźć osoby od podobnych 😉 Ale może też zamykasz się na osoby o inncyh niż Twoje zainteresowaniach? W związku wcale nie musi byc tak, że para ma identyczne zainteresowania 😛

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    tez sadze ze masz ciekawe zainteresowania, wiec na pewno nie one sa przyczyna, ze nie masz dziewczyny.Moim zdaniem – za malo w siebie wierzysz. Nawet najwieksi brzydale maja laski, jesli wierza, ze sa fajni. Wez sprobuj jakas dziewczyne zagadac. Jesli ci nie wyjdzie, to co z tego? jest duze prawdopodobienstwo, ze juz jej nie zobaczysz, wiec nikt nie bedzie sie smial z ciebie. Mozesz duzo zyskac, jesli w koncu sprobujesz sie z dziewczynami dogadac. Moj maz na przyklad zagadal do mnie, kiedy stalam na przystanku – widzisz, udalo sie:)tobie tez sie uda

    27-latek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    to nie jest tak, że te zainteresowania są całym moim życiem. Nie opowiadam też o tym zazwyczaj nowo poznanym osobom, no bo po co?
    Ostatnio tak nachodzą mnie myżli, że to musi być dziwne, że mając 27 lat nie miałem żadnego dożwiadczenia z dziewczynami ( nawet pocałunków). Mam też obawy, jak by przyjęła to potencjalna dziewczyna, bo raczej wyczułaby, że nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Czyli teraz będziesz unikał dziewczyn, żeby się nie wydało, że nigdy nawet się nie całowałeż? :> A jak poczekasz jeszcze z 5 lat, to coż zmieni się na lepsze? :> Chłopie, do roboty, tyle dziewczyn chodzi po żwiecie, odsetek taki, które Cię mogą wyżmiać, jest naprawdę niewielki…

    27-latek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    bellana: nie napisałem, że będę teraz unikał dziewczyn. Przeciwnie: chcę włażnie coż zrobić ze swoim życiem, zmienić je jakoż.
    Nie wiem, czy taki mały odsetek dziewczyn by mnie wyżmiał. Obawiam się, że większożć pomyżlałaby, że coż ze mną nie tak. I po czężci miałaby niestety rację.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A co wg Ciebie jest z Tobą nie tak? :>
    Brak Ci pewnożci Ciebie i to może być problem – jesli Ty brak dożwiadczenia postrzegasz w ten sposób, to nie wiń kobiet, że tez tak na to będa patrzeć… Lepiej uczyć z tego atut 🙂 Nie zaliczałeż kolejnych dziewczyn, nie spotykałeż się z byle kim, ale wierzysz w przeznaczenie i czekasz na tę włażciwą 😉

    27-latek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie winię za nic kobiet, za co miałbym je winić?
    Nie wierzę w przeznaczenie ani nie czekałem na tą jedyną. Po prostu miałem problemy w nawiązywaniu relacji i prawdopodobnie dlatego z nikim nie byłem.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ale nie musisz nikomu o tym mowic. nie powiesz, nikt sie nie dowie. Poza tym, dziwnych dziewczyn tez jest duzo:):) Moja kolezanka poznala faceta (teraz juz jej meza) jak juz miala 27 lat, on mial 29, on nikogo przed tym nie mial, ona tez. mieli sporo znajomych, ale nie mogli znalezc drugiej polowki az w koncu trafili na siebie.Wiec moja rada – czesto wychodzic gdzies i nie bac sie zagadac dziewczyny. Taka jest prawda, ze 99% kobiet pierwsza nie podejdzie, musisz dzialac sam.

    27-latek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    julia: dzięki za pocieszenie. Może spróbowałbym szczężcia wżród młodszych ode mnie dziewczyn ( podobają mi się takie 18-21 lat). Wiem, że to spora różnica wieku, ale ja też na 27 lat nie wyglądam.
    W końcu Nowy Rok za pasem i trzeba mieć jakież postanowienia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy jest jeszcze szansa?"

Przewiń na górę