Jak długo to za długo?

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @Thatman wrote:

    Gwoli wyjażnienia – chciałbym poznać kobiecą perspektywę na ten temat

    nie oponuję, ale ciekawi mnie, dlaczego 'tylko kobiecą’? czyżbyż dyskryminował mężczyzn? 🙄

    @Thatman wrote:

    ale gdybym spytał którąż z moich koleżanek mogłoby to wyjżć dożć… Dziwnie… Tak więc postanowiłem skorzystać z dobrodziejstw XXI wieku i zadać pytanie tutaj 🙂

    no dobra, to już blabla bla…

    @Thatman wrote:

    A oto istota problemu:
    Podczas seksu z moją nową dziewczyną po jakiejż godzinie ona zazwyczaj przestaje i mówi, że już dłużej nie może. Dziwi mnie to o tyle, że żadna moja ex nie narzekała na to, że nie potrafię się spieszyć 😕 Przez to naszły mnie wątpliwożci – czy kobiety faktycznie męczą się tak szybko i po prostu nikt mi o tym nie wspomniał? Dodam jeszcze, że to zazwyczaj ja wykonuje większożć pracy… A teraz jestem gotów by moje życie seksualne zostało ocenione przez ludzi których nigdy nie spotkałem 🙂

    wiesz, sam nie wiem, któż zna do końca kobiety?…
    jak nie chce, to nie chce i już! nie ma wytłumaczenia… 🙄

    może za mało jesteż romantyczny? a może za bardzo nachalny? a może…?
    spróbuj ją czymż zaszokować? tylko wiesz… z tej dobrej stronyyy 😀 Thatman

    ps. acha, no i długo – niekoniecznie zawsze jest 'dobrze’ :-

    seveneleven
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja tam najbardziej lubię z moim misiem się mieżcić w przedziale czasowym około 25-40 minut, wtedy jest idealnie, bo podniecenie nie opada przez cały czas i kończymy w optymalnym momencie. A jak czasem się zdarzało, że bawił sie ze mną około godzinki, to już nie było to samo, trochę brakowało siły, również całe podniecenie opadało i jakby „powszedniało”. Więc możliwe, że godzina to po prostu za długo… spróbuj się wyrobić szybciej 🙂

    iimpa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Nie dlugosc, ale jakosc sie liczy! Po godzinie jesli jest monotonnie kobieta zaczyna ukladac sobie w glowie liste zakupow 😉 Wiec czasami lepiej troszke krocej, ale ze 100% zaangazowaniem obu stron, tym psychicznym i fizycznym 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @sevenleven wrote:

    ja tam najbardziej lubię z moim misiem się mieżcić w przedziale czasowym około 25-40 minut, wtedy jest idealnie

    tu Sevi, jak najbardziej się zgadzam – to czas dla normalnych ludzi 😉

    @sevenleven wrote:

    bo podniecenie nie opada przez cały czas i kończymy w optymalnym momencie.

    fajnie powiedziane 😀

    @sevenleven wrote:

    A jak czasem się zdarzało, że bawił sie ze mną około godzinki, to już nie było to samo, trochę brakowało siły, również całe podniecenie opadało i jakby „powszedniało”.

    tu niekoniecznie się zgadzam… wiesz z czasem może wychodzić fajniej przeciąganie :-

    @sevenleven wrote:

    Więc możliwe, że godzina to po prostu za długo… spróbuj się wyrobić szybciej

    co Ty mu radzisz, żliczna Kobieto!? 😯 spuszczać się jeszcze wczeżniej, niżbyż chciała? 👿

    [usunięto_link] wrote:

    Nie dlugosc, ale jakosc sie liczy!

    bardzo trafnie. i to nie tylko należy wymagać od facetów. ale i od dam 😳

    [usunięto_link] wrote:

    Po godzinie jesli jest monotonnie kobieta zaczyna ukladac sobie w glowie liste zakupow 😉

    żwietny humor, Kochanie 😉 nawet nie spróbuję z tym dyskutować – Ty wiesz najlepiej!

    [usunięto_link] wrote:

    Wiec czasami lepiej troszke krocej, ale ze 100% zaangazowaniem obu stron, tym psychicznym i fizycznym 🙂

    oczywiżcie, moja Droga, zgadzam sięęę… ale jak ktoż może dłużej?
    to dlaczego NIE? co nie? 😛 nie uważasz?

    iimpa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    oczywiżcie, moja Droga, zgadzam sięęę… ale jak ktoż może dłużej?
    to dlaczego NIE? co nie? nie uważasz?

    Ja nie mam nic przeciwko jesli ktos moze dlugo, ale niech caly czas bedzie ciekawie i z pelnym zaagazowaniem 😛 Nie ma nic gorszego niz monotonia, a dluga monotonia to juz wogole! 😉

    Zenobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    dla mnie nie chodzi o czas, ale zazwyczaj po dwóch orgazmach pozwalam mojemu mężczyźnie skończyć : D.

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    jak dla mnie nie ma terminu” za długo” 😈

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jak dla mnie nie ma terminu” za długo” 😈

    dla mnie też 😆
    czytam to i czytam i sie zastanaiam czy my normalni jestesmy jak potrafimy 3-4 godziny 😀 😀

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    3-4 godziny?? mmm tego jeszcze nie grali 😈

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    To indywidualna sprawa,niektórym wystarczy pól godziny intensywnego seksu,a innym delikatnego i pełnego uczucia przez 2 godziny. Jesteżcie pod tym względem normalni 🙂 A poza tym nie liczy się przecież ilożć ale raczej jakożć.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    kazda kobieta ma inne potrezby, mi wystarczy tak do godziny, ale konkretnie, jezeli robi sie nudno i bez podniecenia to sybciej 😀

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    kazda kobieta ma inne potrezby, mi wystarczy tak do godziny, ale konkretnie, jezeli robi sie nudno i bez podniecenia to sybciej 😀

    u nas to tak ze trzy razy w ciągu nocy po czterdzieżci pięć minut – a jak nie moge się spużcić to w buziaka lub w pupce :wrrr:

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    @Thatman wrote:

    Gwoli wyjażnienia – chciałbym poznać kobiecą perspektywę na ten temat, ale gdybym spytał którąż z moich koleżanek mogłoby to wyjżć dożć… Dziwnie… Tak więc postanowiłem skorzystać z dobrodziejstw XXI wieku i zadać pytanie tutaj 🙂 A oto istota problemu:

    Podczas seksu z moją nową dziewczyną po jakiejż godzinie ona zazwyczaj przestaje i mówi, że już dłużej nie może. Dziwi mnie to o tyle, że żadna moja ex nie narzekała na to, że nie potrafię się spieszyć 😕 Przez to naszły mnie wątpliwożci – czy kobiety faktycznie męczą się tak szybko i po prostu nikt mi o tym nie wspomniał? Dodam jeszcze, że to zazwyczaj ja wykonuje większożć pracy… A teraz jestem gotów by moje życie seksualne zostało ocenione przez ludzi których nigdy nie spotkałem 🙂

    Mozliwe, że Twoja partnerka szybko osiąga orgazm i satysfakcję seksualną. Być może nie odpowiadają jej pozycje seksualne, jest jej niewygodnie, ale wstydzi się powiedzieć. Mozliwe, że ma niewielkie dożwiadczenie seksualne, i nie jak ma się zachowywać, Ty jako bardziej dożwiadczony, powinieneż ją ukierunkować i rozmawiać o jej i swoich potrzebach.

    karolcia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    każda kobieta lubi inaczej, przynajmniej takie jest moje zdanie. Ja czasem lubię kochać się bardzo długo, a czasem wolę tak zwany szybki numerek. To zależy jak sama się czuję czy idę kolejnego dnia do pracy itp.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak długo to za długo?"

Przewiń na górę