Jak rozpoznać cellulit?

  • Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    rozstepy nie zawsze sa rózowe moga one byc nieco jasniejsze niż skóra i sa to takie kreseczki jak sie przyjżysz blizej to tak jakby to była blizna z wgłebieniem a celulit to takie dołki skóra nieco pofałdowana tak jak skórka pomarańczy

    nemezziss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Cellulit można rozpoznać bardzo łatwo bo przypomina skórkę pomarańczy, a to co ty masz to są raczej rozstępy powstałe na skutek przybrania na wadze, a potem jaj zmniejszenia. Nie ćwiczyłaż więc skóra sie nie przystosowała. Więcej o cellulicie i o tym jak się go pozbyć przeczytasz klikając na link w mojej stopce. Zapraszam!

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    jak scisniesz jeddna strone nogi i druga zblizysz do siebie to bedzie taka dziwna skora to cellulit.albo jak scisniesz pupe najmocniej jak potrafisz….i co masz:)?

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    @blue moon wrote:

    jak scisniesz jeddna strone nogi i druga zblizysz do siebie to bedzie taka dziwna skora to cellulit.albo jak scisniesz pupe najmocniej jak potrafisz….i co masz:)?

    ale fajnie to okreżliłaż 😆

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    mozesz mieć i celulit i rozstępy… to się nie wyklucza niestety 🙁

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    to wlasnie jest okropne :(mozna miec i to i to….a czy ktora zdecydowala sie zabic drania od srodka?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    eeeh wasze mwtody diagnostyczne potwierdzaja cellulit rowniez na moich nogach i pupie…. 😥 😥
    mowisz zeby podejsc wroga od srodka czyli jak??

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no własnie..jak wyglada to chyba kazdy wie..i chyba każdy go ma!!!tylko czy jest naprawde szansa, aby tego się pozbyć czy nie??

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    mam nadzieje ze da sie go ujarzmić, tylko mysle ze duzo zalezy od nas od tego czy bedziemy regularnie cwiczyc bo niestety cellulit jest ciezki do wybicia ale wszystko mozliwe ja w to wierze a ty??

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no ja wierze jak najabardziej, bo chyba gdybym w to niewierzyla to…mialabym doła chyba cały czas,a dzieki temu wiem ze bede wygladala lepiej i czasem nawet w ogole o tym nie mysle, bo wiem ze i tak zniknie:)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no to dobrze z emasz takie nastawienie:) a co robisz zeby zniszczyc pomaranczowa skorke?? jakies konkretne cwiczenia

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no tak:) wiara to podstawa.
    wiesz co ja tez robie…stosuje pilink oraz czasem robie masaż gąbką tątaka ostrą strona..a słyszałam ze podobno na nogi bardzo dobry jest taki masaz w polaczeniu z kawa..tzn. fusy z kawy są podobno bardzo dobre… 😀 😀 😀 moja kolezanka to stosowała i mowi ze jej pomogło, a juz bardzo wygładza podobno tylko trzeba robic to codziennie, a to chyba cięzko.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm ciekawa sprawa, dowiedz sie prosze od kolezanki jakie te fusy moze sprobuje bo jestem kawoszka 😉
    a jakies preparaty, suplementy diety stosujesz?? ja np. biore CLA no i cwicze i powoli widze coraz ladniejesze efekty 😀

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    wiesz co…muszą to byc po prostu fusy z kawy…czyli musi to byc kawa ziarnista , nierozpuszczalna !!!mowi ze tak laczy fusy z 3 kaw, a potem smaruje tym nogi, tylko tak dobrze trzeba smarowac …trzyma jakis czas i zmywa pod prysznicem..podobno naprawde wygladza nogi….podejrzewam ze jest to troche kosztowne, bo tak miec tyle fusow codziennie to nie ejst proste..chyba ze w domu duzo pija kawy…ale mozesz sprobowac…sama tez mam chcec to sprobowac..bo ona mowila ze naprawde pomaga, ze nogi sa gładsze…wiec jak sprobujesz daj znac:)) 😀

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    a…co do suplementów to ja nie bralam bio CLA… ja juz dluzszy czas pije jednak te herbatki vitax-u na odchudzanie i ostatnio zakupilam tez ta na cellulit…jakos tak lubie je pij i zawiesilam sie na nich..:) ale oczywiscie tez cwicze brzuszki…nawet laweczkę sobie kupiłam 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak rozpoznać cellulit?"

Przewiń na górę