Jak schudnąć na twarzy?

  • Autor
    Odp.
  • dasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zaczne od tego, że mam nadzieję, iż wątek założyłam w odpowiednim miejscu… Jeżli nie, to proszę przenieżć .
    Otóż mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak schudnąć na twarzy. Jakie ćwiczenia? Może jakaż dieta? Chociaż w to 2 wątpię. Chcę schudnąć tylko na twarzy. Nie lubię swoich „pućków”, wolałabym, żeby ich nie było. Nie chcę chudnąć na całym ciele, bo naprawdę jestem bardzo szczupłą osobą i już za dużo kożci mi wystaje. Takie geny… No cóż. Ale te policzki. Cała szczupła, a buźka grubiutka jak u niemowlaka .
    Jakież rady? mam nadzieję, że mi pomożecie. . 😀

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Ogólnie to należy stracić masę na całym ciele :). Możesz też unikać potraw które wiążą wodę, typu sól, cukier itp. a spożywać więcej z potasem typu pomidor czy inne warzywa, choć oczywiżcie nie tylko.

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Nie słyszałam o ćwiczeniach tylko na twarz ale myżlę, że dużo żmiechu powinno chociaż trochę pomóc. Sama napisałaż, że to takie geny więc może być ciężko 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Też słyszałam o ćwiczeniach, ale z tym odchudzaniem twarzy trzeba uważać. Dobrze się przyjrzyj czy chudsza nie znaczy gorsza. Może wystarczy tylko zmiana makijażu?

    anna.o
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mam podobny problem, zawsze na twarzy chudnę najmniej, podczas diet. Mogę mieć płaski brzuszek a twarz i tak wydaje mi się nazbyt okrągła

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Dziewczyny czasem to nasza taka uroda. Nie przejmujcie się tak bardzo, ja też mam poliki jak ta lala.

    buds31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    a może dobrym rozwiązaniem byłoby zacząć uprawiać jakiż bardziej wymagający sport, np. bieganie. schudnie się wszędzie, nawet na twarzy:) dobre to i dla zdrowia i dla figury.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    @anna.o wrote:

    Mam podobny problem, zawsze na twarzy chudnę najmniej, podczas diet. Mogę mieć płaski brzuszek a twarz i tak wydaje mi się nazbyt okrągła

    Dobrze napisałaż. Pewnie Ci się wydaje. Poza tym co chcesz mieć zapadniętą twarz? Pewnie masz zdrową nawodnioną skórę.

    Strawberry
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Może włażnie, tak jak ktoż wspomniał, jakież zmiany w makijązu. Bronzerem albo różem można wymodelować, trochę wysmuklić twarz.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    ja przyznam sie szczerze ze nie slyszałąm zeby ktoż mógł schudnąć tylko na twarzy;/. moze faktycznie jakimis makijażami itp. ale przeważnie jest tak ze jak człowiek chudnie wszedzie to i na twarzy tez

    zuzik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Też bym uważała na to „chudnięcie na twarzy”¦ Taka skóra po prostu szybciej się starzeje, marszczy i trzeba sporo czasu, żeby doszła do siebie, a i wiek odgrywa tu ważną rolę…

    Ejoanna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    W 100% się zgadzam,dlatego musimy bardzo uważać z odmładzaniem oraz chudnięciem skóry twarzy. Potem za jakiż czas mogą być poważniejsze komplikacje. Po prostu używam dobrych kosmetyków i nie robię niczego na siłę,bo potem są tego negatywne skutki.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Na samej twarzy nie schudniesz. Masz taką urodę i tyle. Naucz się odpowiednio korygować kszałt twarzy makijażem.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    To jest kwestia genow, nie da sie schudnac tylko na twarzy, niestety. Dla pocieszenia dodam ze prawdopodobnie na twojej twarzy dosc pozno pojawia sie zmarszczki. Ja z kolei zawsze marzylam o tym zeby na samej twarzy przytyc – tez nie mozliwe ;( trzeba sie cieszyc sie z tego co sie ma 🙂

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    jeżeli ktos jest pulchniejszy na twarzy to bedzie miał później zmarszczki serio /?? pierwszy raz słysze o tym, zawsze myslałam, ze to geny decydują o takich sprawach i wg… a grubym na twarzy mozna byc z róznych przyczyn nie tylko genowych.. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąć na twarzy?"

Przewiń na górę