Jaki płyn do hig. intymnej?

  • Autor
    Odp.
  • ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Jakiego płynu do higieny intymnej używacie, co polecacie? Pytam, bo co rusz dostaję jakiegoż podrażnienia/uczulenia od płynów, a przetestowałam już kilka. Mama mi doradza stosowanie szarego mydła, ale jakoż mi się nie użmiecha :/

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Ja używam Hipoalergiczny żel Biały Jeleń do higieny intymnej z korą dębu, służy mi też Nivea Intimate, Łagodzący płyn do higieny intymnej, oraz Lactacyd Femina.
    Mama Ci dobrze doradza, też często używam szarego mydła Biały Jeleń, w ciąży najczężciej je stosowałam i po porodzie. Ogólnie jestem zwolenniczką szarego mydła.

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja też mam u siebie płyn do higieny intymnej Biały Jeleń i muszę przyznać,że jak najbardziej się sprawdza. Jest też hipoalergiczny,co stanowi o jego dodatkowym plusie.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio używam takiego zwykłego rossmanowego płynu Facelle (?). Jest dobry także do mycia ciała.

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ja też mam Facelle 🙂 Jest tani, nie uczula, ja nim myję też twarz będąc pod prysznicem.

    polakorba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Stosuj zwykłe płyny do kąpieli bez sztucznych zapachów. Płyn do higieny intymnej często powoduje grzybicę.

    Modio_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dla mnie najlepszy jest Lactacyd. Chroni przed podrażnieniami, zawiera kwas mlekowy. W przypadku podrażnień, szczególnie po współżyciu, korzystam z PLIVAfem B. Działa łagodząco i przeciwzapalnie.

    kisskiler123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja korzystam z żeli do Avonu są niedrogie i bardzo dobre ( nigdy nie miałam problemów )

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Biały Jeleń hypoalergiczny.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem płyny do hig. intymnej wręcz mogą zapobiegac grzybicy – ja mam np. Lacibios femina protecta i ten płyn własnie ma pH 3,5, łagodzi podrażnienia i ma pałeczki kwasu mlekowego. Polecam!

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Biały Jeleń hypoalergiczny.

    a to nie jest przypadkiem mydło do rąk? chyba, że o czymż nie wiem i mają serię do higieny intymnej. wiem, że żel pod prysznic jest na pewno.

    szarlotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dla mnie lactacyd jest za drogi. Ja polecam żel do higieny intymnej flosleka, mam taki z prawożlazem. Tez mam problemy z podrażnianiem, a ten juz sprawdziłam, mogę Ci poręczyć.

    rosaline
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja używam takiego dla alergików z Pharmaceris (chyba jest adresowany dla kobiet w okresie ciąży i połogu), bardzo łagodny więc mogę polecić.

    kremikWschodni
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja przyjaciółka stosowała lacibios femina pregna, kiedy była w ciąży i bardzo go zachwalała. Dlatego sama też go kupiłam, ale w wersji dla kobiet „nie w ciąży” LF protecta 🙂 łagodzi podrażnienia, nie uczula i zawiera kwas mlekowy, dzięki czemu chroni przed infekcjami intymnymi.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Z pharmaceris ostatnio miałam. Ale nie przywiązuję się na dłużej do jednego konkretnego. Od czasu do czasu kupuję LF.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki płyn do hig. intymnej?"

Przewiń na górę