jakie gazety czytacie?

  • Autor
    Odp.
  • Myah
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ostatnio podczas babskiej pogawedki wyszlo na jaw, ze my zebrane tam kobiety baaardzo rzadko zagladamy stricte kobiecej prasy…

    jestem ciekawa jak to jest z wami. proponuje zabawe – sondaz. niech kazda z nas wymieni tytuly najczesciej czytane/przegladane. moze podpatrzymy cos od siebie…? 🙂

    zaczne 🙂

    dzienniki: wyborcza (jestem wierna czytelniczka od hohoho i codziennie zaczynam dzien od kawy i gazety)
    tygodniki: wprost (szczegolnie po zmianach… jest ciekawszy od polityki czy newsweeka. szczegolnie czesc popularnonaukowa i spoleczenstwo.)
    miesięczniki: rzadko, bo rzadko ale czasem glamour lub zwierciadlo, jeszcze rzadziej exclusiv, instyle lub avanti. zwyczajne nudy – w wiekszosci moge znalezc podobne tresci w internecie. wyjatkiem jest zwierciadlo, ktore przyciaga mnie madrymi wywiadami…

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    No to u mnie jest biednie, bo jedyną regularnie czytaną i przeglądaną prasą jest Metro, które co dzień dostaję od pani stojącej na p****żciu w drodze do pracy. A poza tym zdarza mi się zajrzeć do Wyborczej ale to w poniedziałki (chyba z przyzwyczajenia), oraz Angory… a tak to bida w prasówce.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja uderzam raczej w prasę kobiecą: Twój Styl, Zwierciadło, Glamour, czasem Viva no i z bardziej ambitnych to forum 🙂

    jupiland
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja do strikte kobiecych też nie zaglądam ;). Raczej wolę Focusa, National Geographic…no czasami Zwierciadło sobie poczytam u mamy, ale to sporadycznie 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    na razie w ogóle nie czytam gazet 😀 czy jestem ciemniak? 🙄
    chyba że mi podejdą w jakimż zaprzyjaźnionym kiosku 🙂

    wydaje mi się, że gazety plotą trzy po trzy 😆
    g***** prawda i g***** kłamstwo…

    wolę książki, choć mam na nie tak mało czaaasu!
    Onione, jak to robisz, że czytasz tak duuuużooo 😈 ?

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    lubie twoj styl, czasami sukces, zwierciadlo- mam tez tzw. gazety toaletowe heheh- party i viva 😀

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie czytam gazet
    jak jestem w empiku to przejrze Focusa, czasem jakis artykuł w Playboyu sie trafi, lubie też przejrzeć dział z zegarkami, albo jakis ciekawy wywiad. Czasem tez przejrzę NIE.
    Informacie raczej czerpie z neta. A czytam raczej ksiazki.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    wydaje mi się, że gazety plotą trzy po trzy 😆

    Trzy po trzy to ty pleciesz. Są gazety i gazety, jedne piszą prawdę – interesującą, inne ploty mało ciekawe.

    [usunięto_link] wrote:

    wolę książki, choć mam na nie tak mało czaaasu!

    Mało czasu 😆 przestań godzinami przesiadywać na forum, to może znajdziesz czas na książki. Aaa no i jeszcze może daj sobie też na spokój z rozmyżlaniem na temat tego jak przedłużyć stosunek, o czym myżli piękna i innymi pierdołami, o które wypytujesz tu na forum.

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    Ja czytam dziennik.pl i gazeta.pl 🙂

    Z papierowych gazet nic bo szkoda mi kasy na to co i tak znajdę w necie.

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    Ja zwykle czytam Focusa 🙂 Ale czasem politykę, albo wprost

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Glamour,Cosmo,Joy… raczej mało ambitna prasa,ale lubię przejrzeć 😉
    No i zdarza mi się namiętnie wczytywać w Teleświat… 😆 😉

    Myah
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    glamour tresciowo faktycznie jest malo ambitny, ale ma swietna mode…

    w nowym wprost jest material o zapladniaczach – polecam, bo to wstrzasajace. pisali o nich tez z wielkim formacie ze 2 tygodnie temu… brrr

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Angora…w jednej gazecie wszystko 😛 A tak to trochę komputerowych i czasami wiedza i życie.

    strako
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Focus, Angora, dzienników nie czytuję, raz na jakiż czas jak u babci jestem Przyjaciółkę mi da do przeczytania;D

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    U mnie rządzi Wyborcza i lokalne Echo Dnia. Oprócz tego zdarza się czytać prasę motoryzacyjną 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jakie gazety czytacie?"

Przewiń na górę