JAKIE MACIE PODEJśCIE DO…

  • Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Interesuje mnie wasze podejscie do kwestii (nie podoba mi sie to sformułowanie–>)”spuszczania sie” na was: na brzuch, piersi, moze jeszcze gdzies..?

    Wiele dziewczyn uwaza, ze jest to niestosowne itp itd

    Ja tez mialam do tego kiedys podejscie, ze za bardzo sie szanuje na takie zabawy, ale potem z czasem.. zauwazylam ze jest to w jakims stopniu walor, ktory warto czasem dodac to łózka

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja nie mam nic przeciwko. Wrecz przeciwnie. Zawsze pozwalam mu skonczyc na sobie, lub w sobie 🙂 (dodam ze nie uzywamy prezerwatyw). Jest w jakis sposob podniacajace 😉

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nie ma z tym problemu. Kończy na mnie, w moich ustach. Lubię czasami nawet gdy spużci się na swój brzuch, a ja mogę zlizać z niego spermę. Co kto lubi.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Mi jest zupełnie obojętne. Co do ust to się jednak nie przełamie 😀 tylko to sformułowanie „spuszczanie się gdzież tam” 😕

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Do takich rzeczy sie dojrzewa, i zaufanie do partnera tez odgrywa wazna role. Moj facet „konczy” we mnie bardzo czesto. Jest w tym co mnie kreci:) Ja bym kiedys zeby doszedl u mnie w buzi ale on sie jakos nie moze odwazyc. chyba sie boi mojej reakcji…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm raz w życiu zrobił to mi na brzuszek.. bo się zgodziłam.. ale jakoż hmm… więcej tego nie zrobił.. 😛 może kiedyż znów… w buzi nigdy się nie zgodzę.. a we mnie hmm przyznam że on się boi 😛 chociaż biorę tabletki.. ale to można powiedzieć jakaż tam jego odpowiedzialnożć 😛

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Nie ma czego się bać, jak bierzesz tabetki to może spuszczać się w Tobie ile chcesz. A tak to ja tez biorę tabletki i korzystamy z sexy ile możemy.

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    hm : „spuszczac się”? jakos mi sformułowanie nie przypadło do gustu, tym bardziej ze pora obiadowa 😆

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie ma czego się bać, jak bierzesz tabetki to może spuszczać się w Tobie ile chcesz. A tak to ja tez biorę tabletki i korzystamy z sexy ile możemy.

    Niektórzy się przejechali na takim myżleniu

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Ja tez biore tabletki i moj Facet konczy we mnie.

    Ale trzeba miec przy tym żwiadomosc – ze MOZNA zajsc w ciąże, bo nie ma 100% i owszem, wiele osob juz sie przejechalo na takim mysleniu.
    Ale ja np nie mam zadnych stresow z tym zwiazanych, od roku jest jak napialam i nie jestem/ bylam w ciązy. Natomiast gdyby byla „wpadka” nie zdziwilabym sie, bo wiem co ryzykuje. W ciazky nie chcialabym jeszcze byc, ale gdybym juz byla- ucieszylabym sie mysle.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    mój facet robi to na mój brzuch zazwyczaj. co do buzi – nigdy bym się nie odważyła i on też myżlę że by tego nie chciał… 🙂

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Obecnego mężczyzne tylko za pierwszym razem poprosilam by skończył w moich ustach. Zapytał czy na pewno chce. Teraz już wie, że nie musi pytać 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    moj teraz tez juz nie pyta 🙂

    wczesniej mowil „uważaj” zanim skonczył, a pewnego razu gdy tak powiedzial po prostu kontynuowalam i… chyba naprawde go zaskoczylam. lubie sprawiac mu przyjemnosc

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    taka się zastanawiam, czy jeżli ja nie chcę tego zrobić, nie wyobrażam sobie że mógłby skończyć w moich ustach, czy to oznacza że nie do końca go akceptuje… czy może to zupełnie normalne????

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Nie ma czego się bać, jak bierzesz tabetki to może spuszczać się w Tobie ile chcesz. A tak to ja tez biorę tabletki i korzystamy z sexy ile możemy.

    hmm.. ja się tam z jednej strony cieszę że jest odpowiedzialny… a z drugiej.. czasem mnie wkurza ze po idzie do łazienki zaraz.. 🙁 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JAKIE MACIE PODEJśCIE DO…"

Przewiń na górę